„Gdyby u Owsiaka zawieruszyło się pięć złotych, natychmiast miałby CBA na głowie”

Wojciech Waglewski o szefie WOŚP i polskiej służbie zdrowia.


2019.02.28

opublikował:

„Gdyby u Owsiaka zawieruszyło się pięć złotych, natychmiast miałby CBA na głowie”

fot. kadr z wideo

Nowy album Voo Voo zatytułowany „Za niebawem” zadebiutował w tym tygodniu na czwartej pozycji zestawienia najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Wojciech Waglewski odwiedził naszą redakcję, by opowiedzieć Arturowi Rawiczowi zarówno o nowej płycie, jak i otaczającej nas rzeczywistości.

Jednym z tematów, na które zwraca uwagę nasz gość, jest ciągła nagonka na Jerzego Owsiaka. Szef WOŚP na początku roku zrezygnował ze stanowiska, przyznając, że ma już dość ataków na jego osobę, ale po kilku dniach i gigantycznej fali wsparcia zdecydował się odwołać swoją rezygnację. – Gdyby u Owsiaka przypadkiem zawieruszyło się pięć złotych, natychmiast miałby CBA na głowie – mówi gorzko Wojciech Waglewski, opisując sytuację wokół szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lider Voo Voo przypomina, że na przestrzeni 27 lat Orkiestra zebrała ponad miliard złotych na sprzęt do polskich szpitali. – Leczenie ludzi to rzecz, która kompletnie nam nie wychodzi od 1989 roku – ocenia sytuację służby zdrowia w Polsce Wojciech Waglewski. – Sami chcemy sobie odebrać część lekarstwa. Przecież z tego co Jurek robi, korzystają tysiące ludzi – dodaje.

Cała rozmowa Artura z Wojciechem Waglewskim wkrótce na CGM.pl.

Polecane

Share This