Gibbs w nowym singlu Opała

Artyści kolejny raz łączą siły.


2023.11.30

opublikował:

Gibbs w nowym singlu Opała

fot. mat. pras.

Kolejna kooperacja Opała z Gibbsem! Tych dwóch niezwykle utalentowanych autorów albumu „Połączenia” ponownie spotkali się w jednym utworze! Sprawdźcie koniecznie „Magnolię” – trzeci singiel promujący nadchodzący album Opała i Jonatana „Pierwsza jesień bez depresji”. Poczujcie ogrom energii, która płynie z tego dynamicznego, ale jednocześnie refleksyjnego utworu. Całość uzupełnia piękny teledysk – zobaczcie sami.

„Pierwsza jesień bez depresji” to podróż artystów przez jesienne brzmienia, przenosząca słuchacza w świat wewnętrznych rozterek, zachęcająca do refleksji i przemyśleń nad życiem. Album to swego rodzaju afirmacja muzyczna, powiew nadziei mający na celu pomóc słuchaczowi zmierzyć się z trudniejszym czasem jesiennej chandry i odnaleźć w codzienności siłę, motywację, pozytywne znaki, by w umiejętny sposób zatroszczyć się o swój nastrój, chwycić stery swojego życia i przywitać jesień w pełni wigoru i optymizmu.

Po sukcesie „Połączeń” Opał zdecydował się na kolejny album w konwencji MC x Producent. Tym razem za warstwę muzyczną albumu odpowiedzialny jest Jonatan, znany między innymi z wyprodukowania najnowszego krążka Gibbsa – „SAFE”. Warstwa liryczna albumu, za którą odpowiada Opał, wypełniona jest charakterystycznym dla niego połączeniem głębokich emocji, szczerości i osobistych doświadczeń dających słuchaczowi przestrzeń do zrozumienia i odnalezienia się w treściach piosenek.

Polecane

Share This