Gigant fonograficzny wyda płyty Sentino? „Nie powinienem o tym mówić”


2021.03.15

opublikował:

Gigant fonograficzny wyda płyty Sentino? „Nie powinienem o tym mówić”

fot. kadr z wideo

Tuż przed weekendem w sieci pojawiły się klipy do dwóch premierowych kawałków Sentino – „Blessuren” i „Bańka”. Pierwszy z numerów promuje ostatni album Sebastiana „Smile”, drugi zapowiada polskojęzyczną płytę „Czary mary”. Limitowane do 500 egzemplarzy wydawnictwo ma się ukazać 9 kwietnia, póki co można je zamówić w sklepie rapera. Z zapowiedzi opublikowanej w stories na Instagramie wynika, że będzie to jeden z kilku krążków szykowanych przez artystę.

Cztery albumy w drodze, merch w drodze, fity, klipy i wywiady w drodze. Trening wraca, nowy motor w drodze, kajdany w drodze. Możliwości są potężne, mieszkam w raju. A ich hejt mnie tylko trafia, gdy za dużo spraw dookoła. Idę na dystans na jakiś czas i punktualnie do wydania płyty wrócę – zapowiedział Sento.

Sprawdź także: Sentino o filmie „Halo, policja” – raper sugeruje, że był cięty brzytwą

Kilka dni wcześniej artysta podczas instagramowego live’a zdradził, że docelowo porzuci nagrywanie po polsku i niemiecku i zajmie się hiszpańskojęzyczną muzyką.

Moim celem nie jest, żeby w nieskończoność robić dla was polską muzykę. Zrobię dla was dokładnie dwie płyty, prawdopodobnie wydam je w Def Jamie. Nie powinienem o tym mówić, ale prawdopodobnie tak będzie. Potem robię sobie rok przerwy na transformację osobistą i naukę języka. Potem prawdopodobnie zrobię jeden album z dużym polskim artystą, potem będziecie mieli możliwość wspierać mnie w moim celu życiowym, którym nie będzie bycie największym gangsta raperem w Polsce, ale największym artystą z polskimi korzeniami w muzyce na świecie. Spróbować albo zdechnąć, ale te reakcje, które dostaję na hiszpańską nutę, którą nagrałem, a to jest 20% tego, co będę potrafił, są nieporównywalne z tym, co się dzieje po polsku – deklaruje Sentino.

Póki co przypominamy wideo do „Bańki”.

Sentino – „Czary mary” – tracklista:

1. Bańka
2. Sicario
3. Czary mary
4. Dwusetki
5. Sauvage
6. Uff
7. Raj
8. Cień i ja
9. Skreślony
10. Str€€t ft. Blacha
11. Blisko księżyca

Polecane

Share This