Girl In Red wystąpi w Warszawie

Artysta zagra na Torwarze w ramach trasy "Doing It Again"


2024.03.07

opublikował:

Girl In Red wystąpi w Warszawie

58857_HHA_girlinred_018_01 001

Ku uciesze swoich fanów, girl in red ogłosiła, że jeszcze w tym roku wyruszy w swoją trasę koncertową „DOING IT AGAIN”. Norweska gwiazda alt-popu wystąpi w kilku najbardziej kultowych miejscach w Europie. 25 września zagra  na warszawskim Torwarze.

Artystka rusza w trasę w związku z premierą jej nadchodzącego, drugiego albumu „I’M DOING IT AGAIN BABY!”, który ukaże się 12 kwietnia nakładem Columbia Records. Można go zamówić w pre-orderze tutaj. Fani, którzy zamówią album jako pierwsi uzyskają dostęp do przedsprzedaży artystki, która rozpocznie się w środę 13 marca o godzinie 10:00 rano.

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 15 marca o 10 rano czasu lokalnego za pośrednictwem strony www.worldinred.com i www.livenation.pl.

Więcej informacji na temat dostępu do przedsprzedaży artystki można znaleźć na stronie www.worldinred.com.

 

girl in red (Marie Ulven) – artystka muzyki alternatywnego popu z Oslo, z hukiem rozpoczęła 2024 rok, kontynuując tym samym swoją drogę ku światowej sławie. W lutym ogłosiła, że wiosną wyda swój nowy album we współpracy z Columbia Records, zatytułowany „I’M DOING IT AGAIN BABY!”, a po nim odbędzie się trasa koncertowa, m.in. po Ameryce Północnej z występami w Radio City, The Greek, Ryman Theatre i Red Rocks oraz wielu innych w miejscach.

girl in red po raz pierwszy zyskała uznanie i podbiła serca publiczności, kiedy wydała swój pozytywnie przyjęty przez krytyków debiutancki album „if i could make it go quiet” w 2021 roku. Krytycy i fani docenili jej szczerość w pisaniu piosenek, ujmującą osobowość, imponujące występy na żywo oraz muzykalność. Wśród wspierających ją celebrytów znalazły się – Taylor Swift i Billie Eilish, a reakcja prasy była zdumiewająco optymistyczna, przy czym kilka redakcji nazwało krążek oraz przełomowy utwór „Serotonin” – „Best of 2021”, wliczając w to takie wydawnictwa jak: Rolling Stone, Billboard, Variety, NPR, Stereogum, NYLON i inne. Zawojowała również telewizję, i to nie tylko w amerykańskich programach, takich jak: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel Live! i Late Night With Seth Meyers, ale również podbiła ramówki na całym świecie, w tym: Skavlan, Late Night Berlin i MTV EMAs.

Artystka spędziła znaczną część 2022 roku na rozległej trasie koncertowej w Ameryce Północnej, zaliczając występy na najważniejszych festiwalach, jak: Coachella i Lollapalooza. Wystąpiła również na Oya, Glastonbury i na wyprzedanym koncercie w słynnym nowojorskim Pier 17. Dodatkowo, jako podziękowanie dla swoich fanów, girl in red wydała odrębny utwór zatytułowany „October Passed Me By”, czyli sequel i kontynuację jej ukochanego, przełomowego utworu „We fell in love in october”. Piosenka, nad którą pracowała z Aaronem Dessnerem, została wydana wraz z filmem krótkometrażowym w reżyserii Gustava Johanssona, z udziałem szanowanej norweskiej aktorki Lisy Loven Kongsli oraz Ruth Vega Fernandes.

W 2023 roku girl in red została wybrana przez Taylor Swift, aby otworzyć jej przełomową trasę koncertową Eras Tour. Oprócz otwarcia dla Taylor, Artystka miała własną trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i UE w 2023 roku, w tym wyprzedany koncert w Hammersmith Apollo.

Polecane

Share This