Glivitune Festival – do line upu dołączyły legendy sceny


2019.12.14

opublikował:

Glivitune Festival  – do line upu dołączyły legendy sceny

Tak o imprezie piszą organizatorzy:

Glivitune to będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip – Hopowej w Polsce w 2020 roku W ramach projektu, w ciągu dwóch dni festiwalu, zorganizujemy największą i jedyną jak do tej pory w Polsce strefę Expo, w której przybliżymy uczestnikom festiwalu kulturę i sztukę polskiego Hip – Hopu.

Na dziesiątki tysięcy miłośników polskiego Hip – Hopu będzie czekało szereg atrakcji, od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą wszystkim uczestnikom swoje produkty.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidzieliśmy konkursy, pokazy, szkolenia, oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia Dj- skie, taneczne oraz graffiti.

Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze przewidzieliśmy strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych strefach.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, który przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia – wystawa „Zajawka. Śląski hip – hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka przewidzieliśmy również szereg działań z obszaru CSR.

Chcemy zaangażować naszych uczestników i odbiorców do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

„Glivitune – FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU” w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.

Glivitune to impreza, która będzie pomagała najbiedniejszym, część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domu dziecka…

Glivitune Festival 2020 artyści i line-up

Do wczoraj ogłoszonych artystów – Tymka, Żabsona, KaeNa, Grubsona, Malik Montany i Smolastego dołączyli dziś nowi zawodnicy: Kali, Sarius, Wac Toja, ZBUKU i Tede.
 Dwudniowy festiwal rozkręcą ‚Popkiller Młode Wilki 7 Showcase’. Artyści zagrają już 14 i 15 lutego w Arenie Gliwice.

Glivitune Festival 2020 bilety

Bilety do kupienia na: Ebilet.pl oraz Eventim.pl

Polecane

Share This