Golec uOrkiestra na SB FFestivalu Vol.3

"Janosik" na żywo w pełnej krasie.


2019.01.27

opublikował:

Golec uOrkiestra na SB FFestivalu Vol.3

fot. mat. pras.

Zaplanowany na 2 marca 2019 w warszawskiej Stodole SB FFestival Vol. 3 po raz kolejny szokuje ogłoszeniem artystów. Do line-upu imprezy dołącza Golec uOrkiestra.

Ogłoszenie artystów, którzy wystąpią na deskach sceny w Stodole powoli zbliżają się do końca i wygląda na to, że na koniec zostały największe smaczki. Dotąd ogłoszono udział w wydarzeniu takich artystów jak: DJ Johny, Solar, Białas, Lanek, Bedoes, White 2115, Beteo, Wiatr, Sarius i Żabson.

Bracia Golec wraz ze swoją uOrkiestrą pojawili się gościnnie w singlu Bedoesa z płyty „Kwiat polskiej młodzieży” – „Janosik”. Numer w wersji na żywo przyjmuje się doskonale na trasie Bedoesa i Kubiego, ale kulminacją będzie jego wspólne wykonanie z braćmi Golec na SB FFestivalu. Kolejne ogłoszenia wkrótce.

Sold Out Agencja i SBM Label poinformowali niedawno o tym, że oprócz samych wydarzeń w Stodole, planują również organizację SBM Space, czyli miejsca, w którym fani z całej Polski będą mogli spotkać się w kreatywnej atmosferze Galerii Xanadu przez rozpoczęciem imprezy 2 marca 2019 roku.

Polecane