Gorgon City z klubową EP-ką „REALM”


2020.12.11

opublikował:

Gorgon City z klubową EP-ką „REALM”

Giganci house z Wielkiej Brytanii, czyli Gorgon City, prezentują EP-kę „REALM”, na którą trafiły cztery utwory, w tym singiel „Trapdoor”.

Brytyjsko-chicagowski duet, który tworzą Kye Gibbon i Matt Robson Scott, słynie z kawałów z uzależniającą linią basu oraz hipnotyzującymi wokalami. Świetnie czują się zarówno na scenie klubowej, jak i na szczytach list przebojów. Ich dotychczasowy katalog liczy ponad 1,5 miliarda streamów.

„REALM” to ukłon w stronę podziemnych i instrumentalnych korzeni Gorgon City. Wcześniej w ramach tego cyklu duet udostępnił m.in. takie utwory jak „Lick Shot”, „Delicious”, „Elizabeth Street”, „Roped In”, „Motorola” i „Grooves On The Vinyl”.

„Trapdoor” jest euforycznym, house’owym numerem, który był testowany przez Gorgon City na klubowych koncertach pod koniec 2019 roku. Teraz pojawia się na EP-ce „REALM” wraz z innymi kawałkami z cyklu „REALM”.

Duet Gorgon City w ciągu ostatnich 18 miesięcy wydał serię świetnie przyjętych singli. „Burning” ft. Evan Giia zostało zremiksowane przez Snakehips oraz Bena Hemsleya. „House Arrest” z Sofi Tukker zdobyło ponad 12 mln streamów w 10 tygodni. Duo ma na koncie współpracę z legendarnym MK na „There For You”. Gibbon i Scott wydali też innowacyjny kawałek „Nobody” w duecie z DRAMA.

Gorgon City – „REALM” – lista utworów:
1. Trapdoor
2. Grooves On The Vinyl
3. Roped In
4. Elizabeth Street

Polecane


Share This