Grande bezlitosny dla Bedoesa i jego 2115

"Z waszym intelektem na poziomie Dawidziora, posiadając broń, sami byście się postrzelili".


2023.08.26

opublikował:

Grande bezlitosny dla Bedoesa i jego 2115

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

W sieci pojawił się nowy vlog Grande. „Trap w stylu Bedoes 2115 pisany w piąć minut” to przede wszystkim seria brutalnych refleksji na temat tytułowego bohatera i jego ekipy, ale nie tylko.

Chociaż części materiału nie byłem w stanie nagrać ze względu na śmiech, to znowu zrobimy coś dla kultury hiphopowej w Polsce – zaczyna Grande, po czym przechodzi do punktowania bydgoskiego rapera. Youtuber zarzuca byłemu reprezentantowi SBM Labelu promowanie otyłości, wyśmiewa też jego wypowiedzi na temat tolerancji i akceptacji dla wszystkich, przypominając pyskówkę, w którą Borys wdał się z Filipkiem w studiu Fame MMA. Twórca zauważa również, że członkowie 2115 noszą bandany Bloodsów. – Nawołuje do miłości, jednocześnie popierając działalność brutalnych gangów – ocenia Grande.

Twórca nie oszczędza nie tylko Bedoesa, ale także innych członków 2115. – Z waszym intelektem na poziomie Dawidziora, posiadając broń, sami byście się postrzelili – szydzi. Mówiąc o Blasze, Grande ubolewa, że scena akceptuje gracza, który „kradnie teksty, podkłady, a nawet sceny do teledysków od niemieckojęzycznych raperów”. – Nawet jeśli czasami nie ma kopii całego utworu, to dlatego, że jego jeden numer składa się z kilku fragmentów skopiowanych od różnych artystów. Nie można mówić o inspiracji, kiedy jest to w identycznej tonacji i z identycznymi efektami nałożonymi w miksie – mówi youtuber.

W filmie „Trap w stylu Bedoes 2115 pisany w 5 minut” Grande ciśnie także Kinny’ego Zimmera, Oliwkę Brazil, Intruza, Kuqego, Quebonafide i innych.

Polecane

Share This