Grande: „Białas wydaje płytę na poziomie Ekipy Friza”

To jednak nie reprezentant SBM Labelu jest głównym celem w nowym materiale youtubera.


2023.06.22

opublikował:

Grande: „Białas wydaje płytę na poziomie Ekipy Friza”

fot. kadr z wideo

Budzący skrajne opinie Grande opublikował na swoim kanale Grande Connection kolejny materiał, w którym brutalnie rozlicza faperów. Nowym celem ataku jest Major SPZ, którego youtuber nazywa Majorem SpecNazi. Twórca surowo ocenia twórczość szczecińskiego rapera, porównując jej poziom z rapem dzieci w przedszkolu. Jedną z rzeczy, za które Grande krytykuje Majora, jest „Hucpa”, płyta nagrana przez niego z Kalim.

Łaczyska do kwadratu. Skoro jesteście takimi buntownikami, to dlaczego nie stoicie pod domami polityków, tylko okradaliście sąsiadów, a teraz zarabiacie na nieświadomych dzieciach. Hucpa, hucpa, a jednocześnie promowanie wielkich korporacji i udział w reklamie Pepsi. To tak jak zakonnica w reklamie Dureksa – ocenia.

Major jest kolejnym na polskiej scenie raperem z kryminalną przeszłością. – Typa, który krzywdził innych, promuje crack i kokainę zapraszają na ściankę do Empiku jak Beckhama. Jeszcze (prowadząca) się pyta, czy dekada w więzieniu wyszła mu na plus. Na pewno wyszła na plus tym, których w tym czasie by skrzywdził – komentuje Grande.

Twórca w nowym materiale skupia się głównie na autorze „Na farta”, ale zahacza także o innych raperów, m.in. o Białasa, którego nowy album „Newcomer” ocenia bezlitośnie. – O jakim poziomie my mówimy jak nawet Białas wydaje płytę na poziomie Ekipy Friza. To bardziej wy przyczyniacie się od upadku tej kultury, a nie jakieś jednorazowe wybryki Youtuberów – stwierdza Grande.

Polecane

Share This