Grande odpowiada Kacprowi HTA: „To śmieszne patrzeć, jak ex-bandyta udaje zbitego psa”

"Zostaliście tak wyjaśnieni, że zaraz skoczycie sobie z Kalim w objęcia, mimo iż jesteście wrogami".


2023.03.22

opublikował:

Grande odpowiada Kacprowi HTA: „To śmieszne patrzeć, jak ex-bandyta udaje zbitego psa”

fot. kadr z wideo

Po tym jak Grande zaatakował Kacpra HTA w swoim ostatnim filmie, raper odpowiedział na zaczepkę, zarzucając youtuberowi manipulacje. Teraz w podobny sposób na jego film reaguje Grande. – Wrzucasz film oparty na niedomówieniach – ocenia twórca, wytykając, że wbrew swojej deklaracji Kacper nie odpowiedział na wszystkie wytoczone przez niego argumenty.

Kacper w swoim dziesięciominutowym filmie podkreślał, że zanim zaczął otaczać się luksusowymi towarami, zadbał o swoją rodzinę. Teraz Grande odbija, pisząc: – Nie obchodzi mnie, czy swoje pieniądze wydajesz na dom, czy na nowy numer Bravo Girl. Nieważne, ile człowiek zarabia, ale jak. Prostytutka i polityk też zarabiają. A ty zacząłeś robić kasę na komercyjnym tworze, jakim była Ganja Mafia i na dzieciach, które pakowały się przez was w uzależnienia. Teraz masz czelność otwierać tę plugawą mordę i krytykować Zenka Martyniuka albo Ekipę Friza.

Grande śmieje się, że po tym jak zaatakował Kacpra i Kalego, skonfliktowani artyści będą gotowi „skoczyć sobie w ramiona”, by połączyć siły przeciwko niemu.

Możesz nazywać mnie „nikim” i świecić łańcuchami jak megaloman. To śmieszne patrzeć, jak ex-bandyta udaje zbitego psa. Niektózy pewnie się nabrali – komentuje.

Więcej znajdziecie w poniższych screenach opublikowanych przez Grande na YouTubie.

Polecane

Share This