Grubson w nowym numerze zwycięzców Eurowizji


2023.09.18

opublikował:

Grubson w nowym numerze zwycięzców Eurowizji

KALUSH prezentuje utwór z Grubsonem i ukraińskim raperem Mykolą Vynarem. „Lalala”, to pierwszy wspólny utwór artystów, który ładuje potężną energią i opowiada o uzależnieniu od muzyki.

– Pomysł na wspólny numer wyszedł od Mykoly, który pokazał mi utwór, a ja zaproponowałem, że dołączę do niego Grubsona, którego poznaliśmy w 2021 roku w Polsce na festiwalu „Wschód Kultury” w Rzeszowie. Utwór powstał ponad 2 lata temu i czekał na swój czas. Nie ukazał się wcześniej, bo zaczęła się wojna, więc do wydania wracamy dopiero teraz – komentuje Oleh Psyuk, frontman KALUSH.

– Od pierwszego spotkania złapaliśmy wspólne flow. Cieszę się bardzo, że ta współpraca doszła do skutku, bo mimo trudnych okoliczności, po raz kolejny muzyka pokazuje, że jest ponad wszystkim, łączy a nie dzieli i z pewnością uzależnia 😉 – dodaje Grubson

„Lalala”, to utwór o poczuciu zależności od muzyki i jej wpływie na życie. Według artystów muzykę w utworze porównuje się do narkotyków ze względu na jej zdolność wpływania na nastrój i zachowanie.

Polecane

Share This