GSP pobił Belmondo

"Wysłałem go do szpitala jednym j***ciem".


2021.04.17

opublikował:

GSP pobił Belmondo

fot. kadr z wideo

GSP i Oyche Doniz nadal szukają Młodego G w Gdyni. Mahatma opublikował na instagramowym profilu wideo, na którym możemy zobaczyć, jak wspólnie z Donizem i dwoma kolegami stają pod drzwami mieszkania, w którym spodziewają się zastać Belmondziaka. Choć według ich relacji światła w mieszkaniu są zapalone, nikt nie kwapi się, by otworzyć drzwi.

W jednym z komentarzy zwrócono uwagę, że przychodzenie do jednej osoby w tak licznym gronie jest trochę nie fair. W odpowiedzi GSP zapewnił, że sam bez problemu poradziłby sobie z Młodym G i deklaruje, że raz już to zrobił.

Ja Belmonda do szpitala jednym j***cieme wysłałem po akcji z wy***niem mnie, więc nie potrzeba by było nikogo więcej. Ale tu chodzi o to, że każdemu z nas zawinił c*el i zalega hajs i nie przyjechaliśmy go tam bić, tylko porozmawiać, jak widzisz zresztą na filmiku – pisze GSP.

Raperzy jeżdżą po Gdyni od wczoraj, szukając Młodego G. Ten śmiał się wczoraj, cytując swój wers „Nie trafisz do mnie dzieciak za pomocą GPS-a” z numeru „Się wie” nagranego z Kazem Bałagane.

Sprawdź także: Kamerzysta zatrzymany przez policję. Kiedy usłyszy zarzuty?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mahatma Gun-D (@gun_d_the_mahatma)

Polecane

Share This