Guns N’ Roses wrócą do Polski w 2018?

Grupa ma wystąpić u nas kilkanaście miesięcy po koncercie w Gdańsku.


2017.11.09

opublikował:

Guns N’ Roses wrócą do Polski w 2018?

foto: mat. pras.

Z informacji podanych przez serwis Interia.pl wynika, że w 2018 ponownie zobaczymy w Polsce Guns N’ Roses. Po tegorocznym koncercie na Stadionie Energa Gdańsk Amerykanie mają zagrać na oddanym do użytku na początku października Stadionie Śląskim Chorzowie. Interia podaje, że to właśnie Gunsów wybrano na pierwszego muzycznego gościa popularnego Kotła Czarownic.

Z nieoficjalnych póki co informacji dowiadujemy się, że koncert odbędzie się 9 lipca. Stadion Śląski wznowił działalność po trwającym osiem lat remoncie. 1 października obiekt gościł uczestników Silesia Marathonu. Marszałem Województwa Śląskiego Wojciech Szaługa obiecuje, że wkrótce stadion stanie się przystankiem na trasach największych muzycznych gwiazd. W przeszłości obiekt gościł m.in. Iron Maiden, AC/DC, Red Hot Chili Peppers, Genesis, The Police, Metallicę, Pearl Jam czy U2.

W 2016 roku po latach rozłąki do zespołu Axla Rose’a wrócili Slash i Duff McKagan. Skład grupy uzupełniają Dizzee Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer oraz Melissa Reese.

 

Polecane

Share This