Gverilla debiutuje z EP-ką. Ment XXL, LOAA i Enzu producentami


2018.06.30

opublikował:

Gverilla debiutuje z EP-ką. Ment XXL, LOAA i Enzu producentami

Debiutanckie EP „Element” młodego artysty Gverilla właśnie trafiło oficjalnie do sprzedaży w formie fizycznej oraz digitalowej na platformy streamingowe.

Czy da się połączyć wpadające w ucho melodie i śpiewane refreny z muzycznymi eksperymentami, awangardą i rapem? Gverilla podejmuje wyzwanie. Jego debiutancka EP „Element” to podróż przez wszystko co nowe w muzyce elektronicznej i r’n’b w połączeniu ze wszystkim, co nowe w rapie. Wyjątkowo świeże podejście do bitów łączy się z liryczną lekkością i zabawą słowem. Nie zapominajmy bowiem, że ten 22-latek ma za sobą już 5 lat doświadczenia na scenie w różnorodnych projektach. „Element” należy traktować jako zapowiedź nowych form i eksperymentów, które Gverilla planuje na nadchodzące lata. „Element” to początek większej układanki.

„Element” trudno zaszufladkować gatunkowo. Mocne, rapowane zwrotki przeplatają się z subtelnymi, ale poruszającymi emocje śpiewanymi refrenami. Elektronika miesza się z hip-hopem i nowoczesnym R’n’B. Lista producentów, którzy zadbali o muzyczną stronę wydawnictwa jest imponująca. Singiel „1” dostępny już na YouTube wyprodukował LOAA, absolwent Red Bull Music Academy w Montrealu, który niedawno współpracował z Otsochodzi i Pezetem przy „AHA”. Wśród producentów płyty znaleźli się również ENZU, Ment XXL, Jordah, Errbits, AIST oraz sam Gverilla.

Jak zapowiada artysta – EP „Element” to zapowiedź długogrającego albumu, nad którym obecnie pracuje. Utwory Gverilli na YouTube odsłuchały już ponad 4 miliony osób. Jego utwór „Płynę” znalazł się na kompilacji „Flirtini: Heartbreaks & Promises vol. 4”

GVERILLA „ELEMENT” EP – TRACKLISTA:

01. INTRO (prod. LOAA)
02. 1 (prod. LOAA)
03. GVXXI (prod. ERRBITS)
04. ŚLADY (prod. JORDAH)
05. CHŁÓD (prod. AIST)
06. NA POCZTÓWKACH (prod. GVERILLA / AIST)
07. RECORD (prod. ENZU)
08. NIKT (prod. MENT XXL)

Polecane

Share This