Gwiazda pop o „Art Brut 2” PRO8L3Mu: „To jedna z moich ulubionych płyt rapowych”


2021.06.14

opublikował:

Gwiazda pop o „Art Brut 2” PRO8L3Mu: „To jedna z moich ulubionych płyt rapowych”

fot. Piotr Kaczor

Choć współprace artystów hiphopowych z popowymi od lat są na scenie standardem, Anna Wyszkoni dotychczas nie połączyła sił z żadnym z raperów. Być może wkrótce to się zmieni, ponieważ wokalistka pojawiła się na niedawnej gali Popkillerów, gdzie wspólnie z VNM-em wręczała nagrodę za kooperację roku (statuetka trafiła do Guziora, który nagrał „Falę” z Oskarem).

Staram się być na bieżąco z branżą muzyczną, więc staram się słuchać wszystkiego. Nie będę ukrywać – nie jestem wielką fanką hip-hopu, nie będę tutaj nikogo oszukiwać, natomiast naprawdę rzetelnie podchodzę do słuchania nowych artystów, tych starszych również. Śledzę rynek hiphopowy i są takie płyty, które po prostu lubię, po które sięgam nieco częściej. Są też takie, które przesłuchuję raz z ciekawości, a potem lądują na półce – powiedziała Yurkosky’emu wokalistka.

Sprawdź także: Popkillery rozdane. Zobacz, do kogo w tym roku trafiły statuetki

Poproszona o wskazania płyta, która szczególnie utkwiła jej w pamięci, artystka nie miała problemu z wybraniem konkretnej pozycji.

Bardzo cenię PRO8L3M i uwielbiam ich płytę „Art Brut 2”. To są niezwykle wartościowe teksty, to są teksty o czasach, kiedy ja byłam maleńkim dzieckiem. Doskonale pamiętam, co wtedy się działo, jak wyglądało to nasze podwórko. To wszystko się tam pojawia i to są dla mnie bardzo ważne teksty. To jedna z moich ulubionych płyt, jeśli chodzi o hip-hop – przyznała.

Polecane

Share This