Gwiazdy TikToka w klipie J Balvina i Skrillexa

J Balvin i Skrillex w ekscytującym duecie


2021.07.06

opublikował:

Gwiazdy TikToka w klipie J Balvina i Skrillexa

W klipie do „In Da Getto” możemy oglądać gwiazdy TikToka: Khaby’ego Lame i Mufasę. Za produkcję singla odpowiadają Skrillex i Tainy. W utworze słyszymy sample z hitu z lat 90. o tym samym tytule w wykonaniu Davida Moralesa i The Bad Yard Club feat. Crystal Waters & Delta. Wersja Moralesa była bardzo ważnym elementem nowojorskiej kultury, więc nie dziwi, że Balvin, Skrillex i Tainy sięgnęli po ten utwór, by stworzyć nowy klasyk na wakacje.

Singiel to także część #TimepoDeBalvin (Czas Balvina), w ramach którego artysta wydaje co tydzień nowy kawałek – raz zaprasza wschodzące gwiazdy, by później wydać duet z legendami sceny.

J Balvin skupia się nie tylko na muzycznych aktywnościach, ale także niespodziankach dla fanów. Najciekawszą z nich jest pierwsza figurka Transformers zaprojektowana z myślą o muzyku – J Balvintron będzie dostępny w przedsprzedaży od 13 lipca.

J Balvin to światowy ambasador reggaeton, czterokrotny laureat Latin Grammy J Balvin znajduje się obecnie w Top 10 najpopularniejszych artystów w 11 krajach w Spotify i 14 krajach w Apple Music. Magazyn „Billboard” nazwał go „największym objawieniem latno od wielu lat”, a Pitchfork „twarzą współczesnego reggaeton”. Balvin przewodniczy drugiej generacji artystów Musica Urbana. Jego najnowszy album „Colores” osiągnął zarówno sukces komercyjny, jak i artytyczny. Za sprawą „Blanco”, „Morado” i „Rojo”, które doszły do #1 list przebojów, Balvin stał się artystą z najwyższą liczbą numerów jeden Latin Airplay charts w historii zestawienia – 29 utworów! Niedawno utwór „Un Dia (One Day)” Duą Lipą, Bad Bunny i Tainy przekroczył 900 mln streamów i uzyskał statu diamentowego singla w USA. „La nueva escuela” ma nowego dyrektora i jest nim właśnie J Balvin.

Sonny Moore aka Skrillex to 33-leni producent, DJ, muzyk, wokalista i kompozytor pochodzący z Los Angeles, który ma na koncie 8 Grammy, co jest rekordowym wynikiem dla artysty muzyki elektronicznej, czy tytuł MTV’s Electronic Dance Music Artist of the Year. Występował na najważniejszych scenach świata i gościł na okładkach wielu słynnych magazynów, takich jak „Rolling Stone” czy „Wired”. Lista jego współpracowników to pierwszoligowe gwiazdy – Justin Bieber, Bruno Mars, FKA Twigs, Kid Cudi, Boys Noize, A$AP Rocky, Diplo i wielu innych. Skrillex tworzył także soundtracki do filmów (m.in. „Spring Breakers”) i współpracował z markami modowymi. Przez pewien czas artysta odpoczywał, dzieląc czas między Tokio i Los Angeles, a obecnie pracuje nad nowym materiałem.

Polecane

Share This