HAŁASTRA, Łajzol, Kukon i schafter rozbijają bank

Kolejna odsłona projektu club2020.


2023.02.02

opublikował:

HAŁASTRA, Łajzol, Kukon i schafter rozbijają bank

fot. mat. pras.

Do premiery club2020 pozostał miesiąc z lekkim hakiem. Jak co tydzień 2020 label serwuje nam dwie kolejne nowości odsłaniające nie tylko zawartość samej płyty, ale również kulisy tego gwiazdorskiego projektu. Pierwszy czwartek lutego to HAŁASTRA, Łajzol, Kukon i schafter w bardzo nieoczywistej kooperacji “100k Euro”.

O muzykę do nowego singla club2020 zatroszczył się duet HVLL i Miroff. Do stworzonego przez nich laidbackowego podkładu swoje wersy położyli Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki z duetu Hałastra, Kukon, schafter oraz – w refrenach – Łajzol z ekipy JWPBC. Efektem tej współpracy jest hipnotyczny i wciągający storytelling ukazujący całkiem nowe oblicze flagowego projektu wytwórni 2020.

Przy tej okazji warto obejrzeć najnowszy odcinek serii dokumentalnej, ukazującej kulisy prac nad club2020. W trzecim odcinku cyklu zobaczymy jak efekt wspólnych prac studyjnych sprawdza się na żywo. Zaangażowani w projekt artyści – a więc m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OIO, Kukon, Young Leosia, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, CatchUp, Święty Bass, Łajzol, Atutowy oraz LOAA – pojawili się razem na scenie gdańskiego klubu B90, aby wykonać na żywo kilka nowo powstałych utworów. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

Premiera albumu club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

Polecane

Share This