Halsey odsłania pierś na okładce nowej płyty. Artystka zaprezentowała grafikę w niecodzienny sposób

Odważny ruch amerykańskiej wokalistki.


2021.07.08

opublikował:

Halsey odsłania pierś na okładce nowej płyty. Artystka zaprezentowała grafikę w niecodzienny sposób

fot. kadr z wideo

Kilka dni temu muzyczny świat zelektryzowała wiadomość o tym, że producentami nowej płyty Halsey zostali Trent Reznor oraz Atticus Ross – członkowie Nine Inch Nails. Teraz wokalistka podgrzewa atmosferę, publikując wideo zarejestrowane w The Metropolitan Museum of Art. Widzimy w nim ciężarną artystkę przechadzającą się po prestiżowych wnętrzach i wprowadzających słuchaczy w klimat oprawy graficznej jej nowej płyty. W kulminacyjnym momencie trwającego blisko kwadrans nagrania widzimy ilustrację zdobiącą album „If I Can’t Have Love, I Want Power”, przedstawiającą Halsey z dzieckiem na rękach i odsłoniętą piersią.

Mój album jest płytę koncepcyjną opowiadającą o radościach i horrorach związanych z byciem w ciąży i porodem. Bardzo ważnym było dla mnie, by okładka oddawała mój sentyment do podróży, jaką przebyłam w ostatnich miesiącach. Dychotomię Madonny i Dziwki – wyjaśnia zamysł Halsey.

Skoro już teraz obserwujemy promocję realizowaną z tak dużym rozmachem, to jak będą wyglądały klipy promujące zapowiadany na 27 sierpnia krążek? Wygląda na to, że nowe wydawnictwo Halsey ma szansę stać się jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń wakacji.

Zobaczcie okładkę „If I Can’t Have Love, I Want Power” i wideo towarzyszące jej odsłonięciu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)

Polecane

Share This