Hard Rock Heroes Festival coraz bliżej

28 listopada w katowickim Spodku zaprezentuje się Whitesnake. Nie zabraknie też polskich akcentów - TSA, Kruk i J.D. Overdrive.


2011.09.15

opublikował:

Hard Rock Heroes Festival coraz bliżej

Już 28 listopada w katowickim Spodku odbędzie się festiwal, który będzie prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników hard rockowych brzmień – Hard Rock Heroes Festival! Główną gwiazdą festiwalu będzie formacja Whitesnake, która przybędzie do naszego kraju w ramach trasy promującej swój najnowszy krążek, „Forevermore”. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi również Graham Bonnet z zespołem Alcatrazz.

W Spodku zagra także legenda polskiej sceny muzycznej – TSA. Kolejne polskie formacje, które wystąpią tego dnia, to Kruk oraz J.D. Overdrive!

Kruk to obecnie najlepszy polski hard rockowy zespół, grupa ma już na swoim koncie koncerty u boku takich gwiazd jak np. Deep Purple czy Uriah Heep. W czerwcu ukazał się nowy album formacji , „It Will Not Come Back”. Krążek, na którym gościnnie wystąpił m.in.  Doogie White (Rainbow, Midnight Blue,Yngwie Malmsteen, Tank) wzbogacony został o koncertowe DVD zespołu.

J.D. Overdrive to jeden z najciekawszych tegorocznych debiutantów. Z końcem maja ukazał się pierwszy album grupy, „Sex, Whiskey & Southern Blood”, na którym znalazło się 11 utworów, w tym interpretacja klasyka spod pióra Jimmiego Hendrixa – „Purple Haze”. Zespół istnieje od 2007 r. i supportował już m.in. Down i Black Label Society. Wokalista J.D. Overdrive, Suseł, tak zapowiada występ zespołu: „Bardzo nas cieszy dołączenie naszej skromnej ekipy do tak zacnego grona. Bohaterowie hard rocka z nas żadni, ale obiecujemy godnie i z wykopem rozpocząć to rockowe święto!”. Zapraszamy, bilety już w sprzedaży!

Metal Mind Productions

zapraszaHARD ROCK HEROES FESTIVALWHITESNAKE

TSA

ALCATRAZZ feat. GRAHAM BONNET

KRUK

J.D. OVERDRIVEgość specjalny28.11.11 – Katowice, Spodek, godz. 16.00

Otwarcie bramek: godz. 15.20

Uwaga! Bilety już w sprzedaży!

Bilety do nabycia na stronach:

www.metalopolis.pl,

www.ticketpro.pl,

www.eventim.pl,

www.ebilet.pl,

www.ticketportal.pl,

www.kupbilet.pl.


Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża – 350/ 400 zł

Sek. H, J – 255/ 280 zł

Sek. czerwone – 150/ 165 zł

Sek. niebieskie – 120/ 130 zł 

Płyta – 135/ 150 zł

Polecane

Share This