Heidi Klum gospodarzem MTV EMA

Supermodelka poprowadzi galę we Frankfurcie.


2012.09.27

opublikował:

Heidi Klum gospodarzem MTV EMA

Według ostatnich doniesień prosto z Frankfurtu, gdzie trwają przygotowania do gali MTV Europe Music Awards 2012, w tym roku gospodarzem wydarzenia będzie Heidi Klum – modelka, prezenterka telewizyjna, i jedno z najgorętszych nazwisk w show biznesie.

Po ogłoszeniu informacji przez MTV, pochodząca z miejscowości Bergisch Gladbach niedaleko Frankfurtu Heidi wyznała: „Jestem zaszczycona, że to właśnie ja poprowadzę galę MTV EMA 2012, szczególnie, że wraca ona do mojego rodzinnego kraju – Niemiec”, dodając: „Nagrody MTV to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, a także wielkie święto mody i popkultury. Cieszę się, że będę częścią tego niesamowitego wydarzenia, które obejrzą widzowie z całego świata. Na pewno będziemy się świetnie bawić!”

W wyścigu po nagrody MTV prowadzą gwiazdy takie jak Rihanna i Taylor Swift (kolejno 6 i 5 nominacji). Tuż za nimi z czterema szansami na statuetkę znaleźli się Justin Bieber i Katy Perry.

Lady Gaga, Carly Rae Jepsen, fun., Lana Del Rey, Nicki Minaj, Jay Z i Kanye West otrzymali po trzy nominacje. Na dwie nagrody mają szanse: Green Day, Gotye, Pitbull, Rita Ora, Flo Rida, Muse, Arctic Monkeys, Jack White i One Direction.

Nominowani w kategorii „Najlepszy Polski Wykonawca” to: Iza Lach, Pezet, Mrozu

Brodka i The Stubs.

Relacja z gali MTV EMA na żywo w MTV Polska już 11 listopada o g. 21:00.

Polecane

Share This