„Help Maciek” – Aya RL w oryginalnym składzie

15 października w klubie Stodoła koncert charytatywny "Help Maciek". Na imprezie w oryginalnym składzie zagra Aya RL.


2011.09.29

opublikował:

„Help Maciek” – Aya RL w oryginalnym składzie

Muzyk, basista, kompozytor, realizator nagrań, producent, znany m. in. z grup Index, Aurora, Noah-Noah, Restrykcja, Reflection, Flashback, 1984 Maciek Miernik jest ciężko chory. Zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego (szpiczak mnogi, wyniszczający kości). To stało się bardzo nagle. Maciek jest po ciężkiej operacji kręgosłupa. Wstawiono mu pięć tytanowych implantów. Być może trzeba będzie zrobić przeszczep szpiku. Są też przerzuty do żebra i biodra. Od wtorku rozpoczął chemioterapię, gdyż na naświetlania było już za późno. Z relacji przyjaciół Maćka wynika, że wyprzedał już całe swoje studio muzyczne. Nakłady na leczenie są bardzo wysokie. Od kilku lat jest ustatkowanym mężem Ady, a od trzech i pół roku jest szczęśliwym tatą ślicznej Lenki, dla której jest gotów walczyć z tym choróbskiem z całych sił. Wszyscy, którzy spotkali go na swojej drodze wiedzą, jakim jest wspaniałym człowiekiem. Od 20 lat mieszka i tworzy w Nowym Jorku i prawie zawsze goszczą u niego przyjaciele, znajomi i nieznajomi z Polski, którym nigdy nie odmówił pomocy. Teraz on się znalazł w trudnej sytuacji. W koncercie charytatywnym dla Maćka, udział zadeklarowali: Wilki, Lady Pank, Piersi, Róże Europy, Aya RL, Ramona Rey, Variete, Eldo, Stirwater, Made In Poland, Aurora, Neo Retros i Sztyk. Koncert odbędzie się 15 października w warszawskim klubie Stodoła. Pomóżmy mu stanąć na nogi. Weźmy licznie udział w koncercie, zorganizowanym przez jego przyjaciół muzyków, z którego dochód będzie przeznaczony na jego leczenie. Help Maciek!

Dlaczego pomagam Maćkowi ? Bo on też by mi pomógł. Nigdy się na nim nie zawiodłem. Paweł Kukiz (Aya rl, Piersi)


Maciek to człowiek, którego kocha się już od pierwszego spotkania i to pewnie tylko jeden z wielu powodów, przez który tak dużo ludzi zaangażowało się w pomoc dla niego. Musi się udać! Ramona Rey

Proszę was wszystkich o pilne wsparcie finansowe dla Maćka, jakim jest wspaniałym facetem wszyscy wiecie, walczmy o jego życie! Bodek Pezda (Agressiva69)

Maciek Miernik jest członkiem RODZINY. Jego życie i zdrowie jest pod naszą ochroną i zawsze będziemy go wspierać. Igor Czerniawski (Aya rl)

Poznaliśmy się w Nowym Jorku, kiedy graliśmy z Variete koncert w klubie Europa, w którym Maciek był realizatorem dźwięku. Później zostałem przez jakiś czas NYC i Maciek poprosił mnie o dwa czy trzy tygodnie zastępstwa na swoim stanowisku, ponieważ sam wyjeżdżał do Polski czy na wakacje, już nie pamiętam. Można powiedzieć, że załatwił mi robotę i tak nagłośniłem w klubie Europa na Brooklinie kilkadziesiąt amerykańskich kapel.  Grzegorz Kaźmierczak – Variete

Koncert charytatywny HELP MACIEK

15.10.2011

Warszawa, Klub Stodoła ul. Batorego 10.

Godz. 18:30

Bilety w cenie: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu) dostępne w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10, 22 825 60 31) oraz punktach sprzedaży sieci Ticketpro na terenie całego kraju.

Polecane

Share This