Hemp Gru z nową płytą na 25-lecie działalności. Zespół związał się z fonograficznym gigantem

Grupa szykuje się także do koncertu na Torwarze.


2023.07.25

opublikował:

Hemp Gru z nową płytą na 25-lecie działalności. Zespół związał się z fonograficznym gigantem

fot. mat. pras.

Jedna z największych legend polskiego rapu, czyli skład Hemp Gru, obchodzi w tym roku dwudziestopięciolecie działalności artystycznej. Z tej okazji odbędzie się, ogłoszony jakiś czas temu, koncert na warszawskim Torwarze, ale to nie koniec niespodzianek od Bilona i Wilka. Panowie, we współpracy ze Szwedem SWD, zaprosili do studia muzyków i razem przygotowali nowy album, który łączy uliczny rap z żywymi instrumentami.

Pierwszy zwiastun nowego albumu – singiel „Hemp Groove” usłyszeć będzie można już 31 lipca. Od dzisiaj można zapisywać się do presave tego utworu pod tym adresem.

Nowy album Hemp Gru, którego premiera zapowiadana jest na jesień tego roku, ukaże się nakładem Warner Music Poland. Więcej informacji na temat zbliżających się działań HG pojawi się wkrótce.

Przypomnijmy, że 9 października grupa będzie świętować 25-lecie koncertem na Torwarze. Wśród ogłoszonych dotychczas gości znaleźli się O.S.T.R., Grubson, Peja, DJ Decks i Paluch. Kolejne ksywki wkrótce. Bilety na koncert znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This