Hey wraca na scenę po ponad trzech latach


2021.05.20

opublikował:

Hey wraca na scenę po ponad trzech latach

foto: mat. pras.

Kiedy pod koniec 2017 roku Hey żegnał się ze sceną, muzycy nie deklarowali zakończenia, a jedynie zawieszenie działalności. Dziś grupa dzieli się z fanami dobrą wiadomością – 17 lipca zespół wystąpi na festiwalu w Jarocinie. Warto przy tym podkreślić, że będzie to jedyny koncert Heya w tym roku, ale niewykluczone, że na 2022 grupa przygotuje więcej niespodzianek.

My tu gadu, gadu, a Hey zagra po 3,5 rocznej drzemce, jedyny w tym roku koncert. Zapraszamy Was z całego serca do Jarocina! Spotkajmy się! Hey nie wie, co się działo na świecie przez ten czas – nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi… Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem! – komentuje Katarzyna Nosowska.

Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 lipca. Obok Heya na imprezie zagrają Dezerter (z basistą Heya Jackiem Chrzanowskim w składzie), Izzy & The Black Trees, Muchy, Strachy Na Lachy, Decapitated, Jad, Pull The Wire, Paula i Karol, Brudne Dzieci Sida, Hyperhemon, Luxtoperda, Edyta Bartosiewicz, Masturbator, Dziwna Wiosna, Armia, Sorry Boys, Decadent Fun Club, Gutek, Nocny Kochanek, Wczasy, Kwiat Jabłoni, Happysad, Daria Zawiałow, The Analogs, Krzysztof Zalewski, TSA (jedyny koncert z Markiem Piekarczykiem), Terrific Sunday, Moriah Woods, Róża i Swiernalis.

Sprawdź także: Julia Wołkowa z t.A.T.u startuje z wyborach z ramienia partii Władimira Putina

Jeśli nie załapiecie się na jarociński koncert Heya, macie do dyspozycji także solowe koncerty Nosowskiej. Artystka wystąpi latem w następujących miastach:

9.07 – Gdańsk
11.07 – Katowice
30.07 – Warszawa
6.08 – Łódź
8.08 – Wrocław
13.08 – Poznań
14.08 – Szczecin
22.08 – Kraków

Koncertować jest bosko! – parafrazując Korę 🙂 Chciałoby się sezon letni podsumować tymi słowami. Ach jak bardzo by się chciało… Na myśl o tym, czuję ekscytację podobną tej, która przepełnia człowieka zakochanego- przed randką z oblubieńcem:) Jednocześnie się lękam, bo nie wiem czy jeszcze pamiętam jak to się robi… Licząc, że z koncertowaniem jest jak z jazdą na rowerze (nigdy się nie zapomina) – czekam na nasze spotkanie – komentowała artystka, ogłaszając koncertowe plany na najbliższe miesiące.

Polecane

Share This