Hot Chip, Uffie i Kamp! w Szczyrku

Zespoły wystąpią na imprezie BURNin' snow.


2012.01.24

opublikował:

Hot Chip, Uffie i Kamp! w Szczyrku

Na specjalnie przygotowanej scenie zagoszczą zagraniczne i polskie gwiazdy muzyki elektronicznej. Obok tanecznych beatów w ten weekend na stoku Skrzyczne będzie można zobaczyć najlepszych polskich snowboardzistów i narciarzy oraz riderów z całej Europy rywalizujących o punkty i nagrody w zawodach big air.

BURNin’ snow zaczyna się już w piątek 10 lutego. Wtedy to po eliminacjach do konkursu big air zawodników i publiczność rozgrzeje zespół KAMP! – wrocławsko-łódzkie trio znane z Burn Selector Festiwal, polskie objawienie electro-popu. Po występie KAMP! imprezę będą rozkręcać polscy dje znani z klubowych parkietów: I Say Mikey, Hungry Hungry Models, Kovvalsky i Kosakot. Będzie to dopiero przedsmak głównego wydarzenia.

Sobotni wieczór to wielki finał – zarówno na skoczni, jak i na scenie. Tego dnia na Skrzycznym wystąpi między innymi wokalistka i MC Uffie. Ta amerykańska raperka – mieszkająca i tworząca w Paryżu – stała się już ikoną francuskiego electro. Uffie znana jest ze współpracy z takimi gwiazdami jak Justice, Crystal Castles, Mr. Oizo czy Pharrell Williams. Jako artystka reprezentuje paryską wytwórnię Ed Banger, której sama nazwa znawcom tematu przywodzi na myśl świetną muzykę i jeszcze lepszą zabawę.

Zagraniczne gwiazdy tej nocy wesprze też polski reprezentat – Staszek Karpiel-Bułecka, jeden z najlepszych polskich narciarzy freestyle’owych, a  także lider zespołu Future Folk. Wokal, teksty inspirowane kulturą ludową i elektroniczne podkłady wzbogacone o skrzypce – to właśnie muzyka Future Folk.

Z pewnością dla wielu osób niezapomnianym wydarzeniem będzie dj set zespołu Hot Chip rozpoczynający sobotnie afterparty. Tego projektu nie trzeba przedstawiać nikomu, kto śledzi współczesną muzykę. Członkowie grupy to zdobywcy nagrody Grammy w 2009 roku i autorzy takich przebojów jak „Ready for the Floor”, „Over and Over” czy “One Life Stand”. Londyński kwintet był gwiazdą największych festiwali muzycznych świata, gościł w wielu znanych klubach na czterech kontynentach. Jako dje mieli oni okazję występować obok takich artystów jak Justice, Dave Clark, 2ManyDJs czy Fatboy Slim. Tego wieczoru imprezę razem z Hot Chip będą rozkręcać znani klubowym bywalcom Artur8 i Boy Division.

Line-up BURNin’ snow

piątek

koncert:

Kamp!

dj sety:

I Say Mikey

Hungry Hungry Models

Kovvalsky

Kosakot

sobota

koncerty:

Future Folk

Uffie

dj sety na afterparty:

Hot Chip (dj sets by Alexis Taylor & Felix Martin)

Artur8

Boy Division

Polecane

Share This