Hunter w Stodole – jest nowa data

Odwołany z powodu Żałoby Narodowej koncert odbędzie się jeszcze w kwietniu


2010.04.16

opublikował:

Hunter w Stodole – jest nowa data

Koncert zespołów Hunter, Indukti i KaAtaKilla w Klubie Stodoła zaplanowany na 10 kwietnia został przeniesiony na 29 kwietnia 2010 roku. Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin. Bilety można również zwracać w miejscach zakupu po okazaniu paragonu.

Hunter po niemal czterech latach przerwy, zespół nagrał album „Hellwood” zawierający 55 minut i 66 sekund z muzyką inspirowaną tym razem ich ulubionymi, a przy okazji kultowymi filmami. Od tytułu począwszy, poprzez muzykę, teksty a kończąc na warstwie graficznej to muzyczna, parafilmowa podróż do najdalszych zakamarków nie tylko snów i marzeń, ale także koszmarów i lęków. Soundrack do filmu zwanego życiem. To jednak nie wszystko. Filmy były bowiem jedynie punktem wyjścia do wielu rozległych, nierzadko bardzo mocnych tematów, które na niej odnajdziecie. Padło wiele nowych i bardzo ciężkich słów i dźwięków… Tak właśnie się dzieje, gdy świat baśni i fantazji przeplatający się z horrorem życia- spotykają muzykę…

W warstwie muzycznej tym razem zespół ma niespodziankę dla fanów wszystkich poprzednich płyt. Można powiedzieć, że jest to miejscami swego rodzaju synteza, nierzadko dość przewrotna synteza. Ale „HellWood” nie tylko łączy w sobie moc „Requiem”, magię „MedeiS” i ciężar „T.E.L.I…”. Tym razem posunęli się znacznie, znacznie dalej… O wiele dalej niż na wszystkich ich poprzednich płytach razem wziętych… „Hellwood” to pierwszy album grupy nagrany z nowym perkusistą Darkiem „Darayem” Brzozowskim.

Zespół ma za sobą pierwszą część trasy HELLWOOD TOUR. Poprzedni koncert w Stodole rejestrowany został na potrzeby DVD, wszystko odbyło się we wspaniałej filmowo- sennej scenografii.

Koncert był przekrojem przez całą twórczość zespołu. Premiera DVD z koncertu w Stodole planowana jest w tym roku. Będzie to prezent dla fanów z okazji 25-lecia zespołu.

Hunter, Indukti i KaAtaKilla w Stodole

Klub Stodoła, Warszawa, ul. Batorego 5

Koncert w ramach Hellwood Tour cz. II

29 kwietnia 2010 – sobota (pierwotna data: 10 kwietnia 2010)

Wejście do klubu od godz. 19:00

Polecane

Share This