Iggy Azalea atakuje Playboi Cartiego: „Szkoda, że wydajesz płytę, a nie masz czasu zobaczyć się z własnym synem”


2020.12.27

opublikował:

Iggy Azalea atakuje Playboi Cartiego: „Szkoda, że wydajesz płytę, a nie masz czasu zobaczyć się z własnym synem”

fot. mat. pras.

Kiedy pod koniec października Iggy Azalea pierwszy raz pokazała publicznie swojego syna Onyxa, raperka zapewniała, że choć nie spotyka się już z jego ojcem, czyli Playboi Cartim, to raper ma kontakt z chłopcem i świetnie sprawdza się w swojej roli. Wygląda jednak na to, że od tego czasu zaszły w tej kwestii zmiany na gorsze.

W Boże Narodzenie w sieci pojawiła się nowa płyta Cartiego „Whole Lotta Red”. Raper zapowiadał ten materiał od 2018 roku, dlatego fani mieli wobec niego spore oczekiwania. Niestety, z nowej wypowiedzi jego byłej partnerki wynika, że pracując nad premierowym krążkiem raper zaniedbał obowiązki ojca.

Sprawdź też: Iggy Azalea pierwszy raz pokazała publicznie syna i przyznała, że jest samotną matką

Szkoda, że wydajesz płytę, a nie masz czasu zobaczyć się z własnym synem w Boże Narodzenie – komentuje Iggy. Raperka zarzuciła Cartiemu, że zdradził ją, kiedy była w ciąży, a także, że woli spędzać czas ze swoją nową dziewczyną, aniżeli z synem.

Raperka przyznała, że po tym jak zaatakowała byłego partnera na Twitterze, ten odezwał się do niej. Iggy podkreśla, że jej posty były potrzebne, bo dzięki ich opublikowaniu miała okazję przedyskutować z Cartim kilka rzeczy, co pozwoliło na oczyszczenie atmosfery i wedle opinii artystki ma mieć pozytywny wpływ na relacje ojca z synem.

Polecane

Share This