Iggy Azalea pozuje topless

"Nie zaakceptuję życia, na które nie zasłużyłam".


2023.02.20

opublikował:

Iggy Azalea pozuje topless

fot. mat. pras.

Choć wydawało się to już niemożliwe, na początku 2023 r. Iggy Azalea ponownie jest ja ustach wszystkich. Raperka wywołała ogromny szum, odpalając profil na OnlyFans. Przeniesienie części promocji nadchodzącego krążka na tę platformę pozwoliło jej wrócić do gry.

Artystka przymierza się do wypuszczenia w tym roku „Hotter Than Hell”, na które mają się złożyć premierowa muzyka, merch, materiały wideo i kooperacje z innymi artystami. Brzmi jak zwykły album, ale Iggy nazywa to „multimedialnym projektem”.

Choć Iggy radzi sobie ja OF całkiem dobrze, trudno będzie jej zdobyć tam podobną liczbę odbiorców do tej, którą ma na Instagramie. Trudno dziwić się, że raperka dba także o bieżące aktualizowanie profilu w tym serwisie. Na nowych zdjęciach artystka kusi fanów, pozując topless. Raperka wprawdzie zasłania biust bukietem kwiatów, ale dzieli się też zbliżeniem na swoje majtki, na których znajduje się napis „Nie zaakceptuję życia, na które nie zasłużyłam”. – Godzę się tylko na to, co dla mnie najlepsze – dodaje od siebie Iggy.

Kiedy możemy się spodziewać pierwszego singla promującego „Hotter Than Hell”? Tego na razie nie wiadomo, ale cała płyta ma trafić na rynek latem.

 

Polecane

Share This