Igorilla w nowym singlu i klipie Mery Spolsky

Nowa płyta Mery w drodze.


2018.11.20

opublikował:

Igorilla w nowym singlu i klipie Mery Spolsky

foto: kadr z wideo

Mery Spolsky nie zwalnia tempa i rok po premierze krążka „Miło było pana poznać” prezentuje singiel zapowiadający nowe wydawnictwo. Zilustrowana teledyskiem piosenka „Ups!” jest owocem jej współpracy z Igorillą, raperem i wokalistą znanym z grupy Mama Selita i Polskie Karate oraz oczywiście z twórczości solowej. Producentem „Ups!” jest No Echoes.

Inspiracją do napisania tekstu była niebezpieczna myśl, która nie przerodziła się w czyn, ale mnie zaintrygowała. Chyba każdy z nas zdradził w głowie i pomyślał sobie coś, o czym świat nie powinien wiedzieć. Ups! Jest to piosenka o zdradzie, ale takiej tylko w myślach. Jestem very much ciekawa jak przypadnie Wam do gustu, bo rozebrałam się tam z pasków, podzieliłam zwrotką z raperem Igorillą i produkcyjną rolę w pełni oddałam producentowi No Echoes. Dotychczas tworzyłam swoje piosenky spolsky zupełnie sama, dlatego „Ups!” w kooperacji z tymi Panami, których miło było poznać, jest dla mnie krokiem w przód – mówi Mery.

W teledysku gram dziewczynę, która w drodze na siłownię zauważa przystojnego mężczyznę i za pomocą fantazji ląduje z nim w romantycznych okolicznościach, choć na siłownie podąża u boku swojego chłopaka. Ups! Czy będziemy żałować? Mam nadzieję, że Wy nie będziecie żałować, że odpaliliście „Ups!”-a – dodaje artystka.

Polecane

Share This