Ile egzemplarzy „Drogi koguta” Kalego fani kupili w preorderze?


2020.01.04

opublikował:

Ile egzemplarzy „Drogi koguta” Kalego fani kupili w preorderze?

fot. P. Tarasewicz

Przy okazji publikacji nowego wydania Olisu Kali przyznał, że „Droga koguta” w sprzedaje się nieznacznie lepiej niż „Zwykły chłopak” w preorderze i pierwszych dniach otwartej sprzedaży. Ile osób kupiło nowy krążek w przedsprzedaży? Z informacji przekazanych przez Kalego wynika, że było ich ok. 10 tysięcy.

Osoby, które zamówiły „Drogę koguta” przed premierą, mają możliwość zamówienia kolejnego, tym razem ściśle limitowanego „INFINITY81” nagranego wspólnie z Flvwlxssem. Całkowity nakład płyty wyniesie 5000 egzemplarzy.

Dzisiaj o 22:00 rusza sprzedaż „INFINITY81”. Każdy kto otrzymał kod QR z odsłuchem, otrzymał w nocy e-mail, informujący o starcie sprzedaży. Tutaj wklejam info na wszelki wypadek. Czekaliśmy, aby wszyscy otrzymali dostęp do strony.

Nakład tego albumu wynosi 5000 szt., nie będzie dotłaczany i nie pojawi się w sklepach. Uprzedzam, że osób uprawnionych do kupna jest dwa razy tyle co nakładu „INFINITY81”! Jeśli chcesz zgarnąć egzemplarz, musisz się spieszyć – informuje Kali.

„INFINITY81” wyceniono na 18,81 PLN (z wysyłką). Prawdopodobnie już dziś zobaczymy, jakiej kwoty za odsprzedanie materiału będą oczekiwać resellerzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

Tagi


Polecane

Share This