Informacje o przełożonych koncertach

Peja i Hemp Gru, Punky Reggae Live, Kayah & Royal Quartet, Muniek, Agnieszka Chylińska...


2010.04.12

opublikował:

Informacje o przełożonych koncertach

Zaczynają do nas spływać nie tylko informacje o odwoływanych koncertach, ale pojawiają się też ich nowe daty

Nowa data wspólnego koncertu Peji i Hemp Gru (miał odbyć się w poznańskim Eskupalpie w sobotę…) zostanie podana w ciągu najbliższych dni. Zakupiony bilet nie traci swojej ważności. Na życzenie klienta koszt jego zakupu może zostać zwrócony w miejscu nabycia.

Znane są już nowe daty koncertów z cyklu Punky Reggae Live, które miały odbyć się w Bielsku Białej (sobota 10.04.10) i Rzeszowie (11.04.10) Odbędą się one dokładnie 2 tygodnie po ich pierwotnych terminach, czyli Bielsko Biała (24.04.10) i Rzeszów (25.04.10). Godzina rozpoczęcia i miejsca imprez pozostają bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność…

Koncert Kayah & Royal Quartet, który miał odbyć się wczoraj w Krakowie odbędzie się 11 maja.

Zespół Muniek nie zagra 15 kwietnia w Łodzi, nowy termin tego koncertu jak i warszawskiego – również odwołanego z powodu żałoby mamy pozać po jej zakończeniu.

Koncert akustyczny zespołu Natanael, promujący ich płytę „Tak ma być!”, mający odbyć się 16 kwietnia w salonie EMPiK Silesia Katowice został odwołany.

Również management Agnieszki Chylińskiej informuje o zmianie terminu koncertu Artystki w Warszawie. Nowa data zostanie podana do wiadomości publicznej wkrótce. Koncert planowano na 28 kwietnia.

Polecane

Share This