Intruz zadebiutuje na dużym ekranie

Ruszyły zdjęcia do filmu z udziałem reprezentanta Step Records.


2021.07.26

opublikował:

Intruz zadebiutuje na dużym ekranie

Po zdobyciu doświadczenia przed kamerą na planach teledysków Intruz robi kolejny krok i zapowiada film ze swoim udziałem. Raper pojawił się w obsadzie „Chleba i soli”, fabularnego debiutu Damiana Kocura. Zdjęcia do produkcji realizowanej przez Studio Munka powstają w Strzelcach Opolskich i w Opolu.

Intruz już podczas niedawnej wizyty w studiu Rapnews zapowiadał swój udział w przedsięwzięciu. Dziś wiemy, że prace na planie ruszyły kilka dni temu.

Powstanie film na faktach, o historii, która miała miejsce ok. 10 lat temu w Ełku, gdzie w barze (kebabie) dźgnięto chłopaka nożem. Będziemy kręcili film o historii tego chłopaka, który okazał się pianistą, który miał przed sobą jakąś karierę i talent, ale przez zły przebieg pewnych interesów, które działy się za jego plecami, przypadkowo ginie – mówił w trakcie Rapnews Live z udziałem Step Armii raper.

Opis studia:

„Chleb i sól” to film częściowo inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Główny bohater filmu – Tymoteusz, pianista – student warszawskiej Akademii Muzycznej, wraca do rodzinnego miasta na wakacje. Prowincjonalne miasteczko, jakich w Polsce wiele, to miejsce w którym czas się zatrzymał, szczególnie teraz w czasie upalnych wakacji. W mieście zostali koledzy Tymka i jego brat Jacek, również pianista, który jednak nie dostał się na Akademię Muzyczną i spędza czas z kolegami na osiedlu. Pobyt w rodzinnym mieście to jedynie wakacyjny przystanek na zachód Europy, gdzie Tymoteusz otrzymał zagraniczne stypendium. Centralnym punktem spotkań lokalnej młodzieży jest nowo powstały bar z kebabem. Lokalna młodzież dobrze żyje z obcokrajowcami, są jednak drobne wyjątki. Z czasem konflikt między grupą pracowników a chłopakami z osiedla zaostrza się. U zastraszanych obcokrajowców zaczyna pojawiać się strach i poczucie zagrożenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RAPNEWS.PL (@rapnewspl)

Polecane

Share This