Intymne zaproszenie Arkadiusza Jakubika do rodzinnego domu

Dr Misio i „Znikam”


2023.08.04

opublikował:

Intymne zaproszenie Arkadiusza Jakubika do rodzinnego domu

Foto: B. Błędowski

„Znikam”, to trzeci utwór zapowiadający najnowsze wydawnictwo zespołu, zaplanowane na jesień 2023 roku. Po bardzo dobrze przyjętym „Chorym na Polskę” oraz „Wędrowcu”, czas na „Znikam” – numer, który jest zaproszeniem do bliższego poznania autora.

Za muzykę odpowiedzialni są Arkadiusz Jakubik, Maksymilian Kucharski oraz Jan Jakubik. Teledysk wyreżyserowany został przez Jakuba Jakubika.

– Chciałbym trochę odejść od dotychczasowych teledysków Dr Misio. Po pierwsze w klipie nie będzie grał frontman zespołu. Mimo tego, że historia, którą chcę opowiedzieć jest bardzo związana z moim ojcem. Do tego próbujemy zrobić wszystko by przy wsparciu Strzelec Opolskich kręcić właśnie tam, w rodzinnym mieście mojego ojca. Słuchając „Znikam” czuje przede wszystkim jedną emocję – bezradność. Bohater naszego teledysku – Maciek wyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Oglądamy dzień jego pożegnania z rodzinną miejscowością. Miejsca, w których pił pierwsze piwa z kolegami, okoliczna podstawówka, stodoła, w której chowali się przed szkołą. Początkowo nie wiemy czemu poświęcamy tyle nostalgicznej obserwacji tak zwykłym miejscom, dopiero na końcu okazuje się, że Maciek żegna się z nimi przed wyjazdem – opowiada Jakubik.

Nowy singiel niesie ze sobą nie tylko chwytliwe melodie, ale również przekaz, który poruszy każdego słuchacza.Teledysk, nakręcony w rodzinnej miejscowości Arka Jakubika, przyciąga uwagę pięknymi plenerami i unikalnym klimatem, który doskonale współgra z przesłaniem utworu. Zespół Dr Misio zawsze starał się wprowadzać swoją publiczność w do świata pełnego refleksji i emocji, czego dowodem jest najnowszy teledysk do utworu „Znikam”.

Polecane

Share This