J. Cole na okładce „NBA 2K23”


2022.09.02

opublikował:

J. Cole na okładce „NBA 2K23”

Fani odliczają już dni do premiery nowej odsłony „NBA 2K”. Edycja przygotowana na przyszły sezon zadebiutuje już w przyszły piątek. Jak co roku gra ukazuje się w kilku wersjach, które różnią się dodatkami oraz okładkami. Edycja opatrzona liczbą „23” doczekała się specjalnej „Dreamer Edition”, na okładce której znalazł się J. Cole. To wydanie będzie dostępne w sieci Gamestop w Stanach i w Kanadzie. Warto podkreślić, że Cole nie tylko figuruje na okładce, ale będzie również postacią, która pojawi się w trybie kariery.

Przypominamy, że J. Cole podpisał w tym roku kontrakt z Scarborough Shooting Stars, klubem Canadian Elite Basketball League. W ubiegłym roku artysta występował w barwach Rwanda Patriots Basketball Club w Afrykańskiej Lidze Koszykówki (BAL – Basketball Africa League). Raper zadebiutował 16 maja 2021, grając 17 minut przeciwko Rivers Hoopers. Artysta zdobył trzy punkty, miał trzy zbiórki i dwie asysty.

J. Cole’a nie zabraknie oczywiście także w gronie artystów, których kawałków użyto w „NBA 2K23”. Obok szefa Dreamville posłuchamy m.in. Drake’a, JAcka Harlowa, Megan Thee Stallion i wielu innych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NBA 2K (@nba2k)

Polecane

Share This