Jacek Kurski zabrał głos w sprawie „Patoreakcji” Maty


2021.04.01

opublikował:

Jacek Kurski zabrał głos w sprawie „Patoreakcji” Maty

Fot. Karol Makurat | Tarakum.pl

„Patoreakcja” Maty okupuje pierwsze miejsce na youtube’owej karcie „Na czasie” i nie zanosi się, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Podobnie jak pod koniec 2019 „Patointeligencja” tak teraz jego nowa piosenka z miejsca stały się jednym z najważniejszych tematów poruszonych w mediach. Do kawałka reprezentanta SBM Labelu odnieśli się już Krystyna Pawłowicz i Jarosław Jakimowicz. „Fakt” poprosił o komentarz także Jacka Kurskiego, którego raper zaatakował w swoim singlu.

„Jebać Telewizję Polską, Jacek Kurski – c**j ci w dziąsło / (Przestań mi k***o rodzinę prześladować)” – słyszymy w „Patoreakcji”.

Ojciec Maty, profesor Marcin Matczak, jest prawnikiem głośno wyrażającym sprzeciw wobec polityki Prawa i Sprawiedliwości, więc tym samym jest częstym celem ataków Telewizji Polskiej, na czele której stoi związany z PiS Jacek Kurski. Prezes w rozmowie z „Faktem” wyznał jednak, że nie zamierza odpowiadać na zaczepkę Maty, ponieważ ma ciekawsze rzeczy do roboty.

Odebrałem wczoraj żonę i nowo narodzone dziecko ze szpitala. Jest Wielki Tydzień. Mimo najlepszej woli nie znajduję w sobie potrzeby zainteresowania się jakimikolwiek wulgarnymi wynurzeniami. Zwyczajnie na to nie zasługuje – powiedział prezes TVP.

Sprawdź także: Krystyna Pawłowicz komentuje „Patoreakcję” Maty

Polecane

Share This