Jack White zapowiada nowe wydawnictwo

Pierwsza zapowiedź już w sieci.


2018.09.12

opublikował:

Jack White zapowiada nowe wydawnictwo

foto: mat. pras.

Jack White zapowiedział nowy film koncertowy. Wydawnictwo zatytułowane „Jack White: Kneeling at the Anthem D.C.” będzie mieć swoją premierę 21 września. Materiał będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video.

Wyreżyserowany przez Emmetta Malloya materiał będzie zapisem koncertu Jacka w sali koncertowej The Anthem w Waszyngtonie w ramach trasy promującej tegoroczny album „Boarding House Reach” Filmowi będzie towarzyszyć epka, na którą trafią koncertowe wersje następujących utworów:

1. Corporation
2. Over and Over and Over
3. Blunderbuss
4. Ice Station Zebra
5. Connected by Love
6. Icky Thump

 

White wciąż jest w trasie promującej „Boarding House Reach”. Artysta przeniesie się wkrótce do Europy. Na jego trasie znajdują się aż cztery polskie przystanki. 6 października muzyk zagra w Gdyni (Gdynia Arena), 7 października w Poznaniu (Hala 2 MTP), 9 października w Warszawie (Torwar) i 10 października. w Krakowie (Tauron Arena Kraków). Organizatorem występów artysty jest agencja Alter Art.

Wybierasz się na koncert White’a? Zapomnij o smartfonie

Wszystkich wybierających się na jesienne koncerty White’a uprzedzamy, że regulamin uczestnictwa jest dość surowy. Artysta zakazuje robienia zdjęć i kręcenia filmów smartfonami. Telefony zostaną zabezpieczone, aby nikt kto poczuje pokusę pstryknięcia fotki, nie mógł tego zrobić.

W jakim celu wprowadzono takie zasady? Chodzi o to, żeby uczestnicy koncertu mogli oderwać się od swoich urządzeń, żeby dać się ponieść muzyce. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na wydarzenie, a nie na przechwalanie się w mediach społecznościowych.

Polecane

Share This