Jak doszło do współpracy Darii Zawiałow i Quebonafide?

Wokalistka opowiedziała anegdotę o kulisach nagrania "Bubbletea".


2021.11.03

opublikował:

Jak doszło do współpracy Darii Zawiałow i Quebonafide?

fot. Instagram / @zavialovd

Daria Zawiałow była gościnią wczorajszego odcinka progrmau „Kuba Wojewódzki”. Wokalistka zawitała do TVN-u, by promować swoją tegoroczna płytę „Wojny i noce” oraz towarzyszącą jej trasę koncertową, ale przy okazji opowiedziała też o okolicznościach, w jakich wspólnie z Quebonafide nagrali jeden z największych hitów ubiegłego roku – „Bubbletea”.

Wokalistka przyznała, że kiedy dostała do odsłuchu materiał z „Romantic Psycho”, „Bubbletea” od razu wpadło jej w ucho.

Strasznie mi się to „Bubbletea” spodobało i cały czas mu mówiłam: „Kuba, jaki to jest super numer, najlepszy na płycie, fantastyczny” – po cichu licząc, że dam mu subtelną aluzję, że to właśnie ten utwór może byśmy wykonali razem – wspominała.

Strategia przyniosła powodzenie, choć nie od razu. Artystka opowiedziała Wojewódzkiemu o tym, jak Quebo nagle wpadł na pomysł współpracy przy „Bubbletea”, kiedy wspólnie z Natalią Szroeder spotkał się prywatnie z Darią i jej mężem.

Siedzieliśmy sobie we czwórkę przy stole i graliśmy sobie w grę. Kuba wtedy powiedział: „Daria słuchaj, ja mam fantastyczny pomysł. Może ty się dograj do tego ‚Bubbletea’, skoro tak ci się podoba, skoro tak bardzo lubisz ten numer”, a ja mówię: „No co ty! Ale wymyśliłeś…” – mówiła rozbawiona wokalistka.

Cały odcinek z udziałem Darii Zawiałow i Mateusza Banasiuka znajdziecie na platformie player.pl.

Polecane

Share This