Jak idzie preorder nowego albumu KęKę? Raper idzie na rekord

Imponujący wynik radomskiego rapera.


2024.02.27

opublikował:

Jak idzie preorder nowego albumu KęKę? Raper idzie na rekord

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Odbiór pierwszych singli i samej zapowiedzi nowego albumu KęKę, nie budzi żadnych wątpliwości – fajni z niecierpliwością czekają na powrót radomskiego rapera. Widać to także po sprzedaży preorderu jego nowej płyty. Krążek „4:01” trafi na rynek w połowie czerwca, tymczasem już dziś – na trzy i pół miesiąca przed premierą album pokrył się złotem. Oczywiście ZPAV potwierdzi to i oficjalnie przyzna wyróżnienie dopiero po premierze.

Cieszę się, że zarówno „Start” i „Znachor” tak Wam się spodobały. Przede wszystkim jednak dziękuję za zaufanie i tak liczne kupno preorderu. Jest to dla mnie znak, że tam gdzie mam bezpośredni kontakt z Wami, niezależny od algorytmów czy trendów, to zawsze mogę na Was liczyć. Z mojej strony chciałem zapewnić, że zarówno do albumu jak i EP-ki dodanej do wersji przedsprzedazowej, naprawdę się przyłożyłem i wierzę że będziecie zadowoleni – skomentował KęKę.

Raper jest na dobrej drodze, by do premiery „wykręcić” w preorderze platynę. Przy okazji poprzedniej płyty „Siara” było blisko, wówczas jednak próg 30 tys. został przekroczony dopiero po premierowym weekendzie w sklepach.

Tagi


Polecane

Share This