„Jak odejdzie to ja też odejdę” – Internauci stają w obronie Andrzeja Piasecznego

Fani programu TVP obawiają się, że wokalista może stracić posadę jurora


2021.01.11

opublikował:

„Jak odejdzie to ja też odejdę” – Internauci stają w obronie Andrzeja Piasecznego

Foto: N. Młudzik / TVP

W zeszłą środę Andrzej Piaseczny świętował swoje 50 urodziny. Z tej okazji zorganizował huczną imprezę i od tamtej pory jest na ustach wszystkich. Nie za sprawą imprezy, ale tego co ochoczo skandował wokalista oraz zaproszeni na imprezę goście, wśród których byli m.in. Nergal czy Majka Jeżowska. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci możemy usłyszeć jak solenizant oraz goście skandują hasło „j**ać PiS i Konfederację”. Majka Jeżowska przygotowała także specjalną przeróbkę jednego z utworów Piaska, śpiewając m.in. „że nie obce mu dragi i picie”.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Nieobce są ci dragi”. „Tylko miękkie, bardzo proszę” – wygląda na to, że na 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego było wesoło

Po tym wszystkim na Piaska spadła fala krytyki. Przedstawiciele TVP potępili „wulgarne i gorszące zachowanie” wokalisty i w oficjalnym oświadczeniu podkreślili, że ta sytuacja może mieć wpływ na udział artysty w przyszłych produkcjach stacji. Zmartwiło to fanów programu „The Voice Senior”, w którym Piasecki jest jurorem. Internauci nie wyobrażają sobie takiej sytuacji i stanęli w obronie swojego ulubionego trenera programu. Wielu z nich deklaruje nawet, ze jeśli stacja zdecyduje się usunąć Piaska z „The Voice Senior”, to i oni przestaną śledzić program.

„Odejdzie Piasek, odejdę ja od telewizora”, „Bez Andrzeja nie będę oglądała”, „Jest prawdziwym profesjonalistą”, „Bez niego to nie bezie już to samo” „To będzie strata dla programu”, „Najlepszy juror, tylko dla Piaska oglądam ten program” – to tylko niewielki fragment komentarzy Internautów.

Jak sądzicie, czy Andrzej Piaseczny zachowa posadę jurora w show TVP?

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This