Jakie będzie logo X Mazury Hip-Hop Festiwal?


2010.12.13

opublikował:

Jakie będzie logo X Mazury Hip-Hop Festiwal?

X jubileuszowa edycja Mazury Hip-Hop Festiwal odbędzie się w sierpniu przyszłego roku. Nie zabraknie na niej czołówki polskich artystów, elementów graffiti, muzyki i tańca. Ale zanim wszyscy przyjadą ponownie do Giżycka  organizatorzy festiwalu zorganizowali konkurs na oficjalne logo najstarszej i największej imprezy hip-hop`owej w Polsce. 

 

W sobotę 4 grudnia 2010 rozpoczął się II etap głosowania na LOGO X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu. Po długich, ciężkich i burzliwych naradach jury konkursu wybrało 5 ich zdaniem najlepszych prac nadesłanych w I etapie. Głosowanie potrwa do  15 grudnia do północy. 

 

W drugim etapie konkursu to fani/internauci Mazury Hip-Hop Festiwalu na oficjalnym profilu Facebook – http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal mają możliwość głosowania na najlepszą finałową pracę. Swój głos można oddać „lajkując” logo, które powinno wygrać. 

 

Trójka zwycięzców otrzyma następujące nagrody:

I miejsce – 300zł ciuchy firmy MASS 98 2 karnety na X edycję festiwalu. 

II miejsce – 200zł ciuchy firmy MASS 98 2 karnety na X edycję festiwalu.

III miejsce – 100 zł ciuchy firmy MASS 98 2 karnety na X edycję festiwalu.

Ogłoszenie wyników nastąpi  20 grudnia 2010.


 

Organizatorzy przypominają również o sondzie na naszej tymczasowej stronie www – http://mazuryhiphopfestiwal.pl gdzie trwa głosowanie fanów na artystę/zespół, który zagra na X edycji MHHF w Giżycku.

Polecane

Share This