James Blake w kolejnym singlu z nachodzącej płyty

Premiera krążka we wrześniu.


2023.07.30

opublikował:

James Blake w kolejnym singlu z nachodzącej płyty

fot. Amanda Charchian

Wokalista, songwriter, multiinstrumentalista i producent – James Blake – powraca z drugim singlem zatytułowanym „Loading”. To kolejny artystyczny krok naprzód w jego dyskografii. Premiera szóstego albumu „Playing Robots Into Heaven” zaplanowana jest na 8 września.

Blake zapowiedział nadchodzący album w czerwcu, kiedy to wydał pierwszy singiel „Big Hammer” (z samplem The Ragga Twins) oraz towarzyszący mu teledysk w reżyserii Oscara Hudsona.

„Playing Robots Into Heaven” to następca „Friends That Break Your Heart” – najwyżej notowanego dotąd albumu Jamesa w Wielkiej Brytanii – i powrót do elektronicznych korzeni Jamesa. To także ukłon w stronę jego ostatniego dzieła, serii eventów CMYK x Ronda INTL, które w ubiegłym roku wyprzedały się w ciągu kilku minut. Wśród gości Jamesa znaleźli się m.in. The Ragga Twns, Steve Lacy, Channel Tres i HAii.

Aby uczcić wydanie „Playing Robots Into Heaven”, 18 września James wyruszy w międzynarodową trasę koncertową. Pełna lista koncertów znajduje się na stronie artysty.

Polecane

Share This