James Blunt – „Bonfire Heart” (wideo)

Nowy klip Jamesa Blunta.


2013.09.01

opublikował:

James Blunt – „Bonfire Heart” (wideo)

Po lyric video  z sprzed czterech tygodni tym razem prezentujemy oficjalny klip do nowego singla Jamesa Blunta. Piosenka „Bonfire Heart” zapowiada nowy studyjny krążek Jamesa Blunta. Materiał otrzymał tytuł „Moon Landing”, zaś datę jego premiery wyznaczono na 21 października. Brzmienie płycie nadał Tom Rothrock (Beck, Moby, Foo Fighters), pracujący z Jamesem przy jego multiplatynowym albumie „Back To Bedlam”, i przy współpracy z Martinem Terefe (KT Tunstall, Martha Wainwright, Jason Mraz). To bardzo osobista płyta i jednocześnie mój powrót do korzeni – zapowiada James. Staraliśmy się wrócić z Tomem do czasów, w których zaczynałem i określić, gdzie jesteśmy dziś”.

James Blunt – „Bonfire Heart” (wideo)

Romantyczne piosenki to specjalność Jamesa Blunta. Były kapitan sił zbrojnych Jej Królewskiej Mości jest w końcu autorem jednej z najpiękniejszych ballad muzyki popularnej, „You`re Beautiful”. Teraz Anglik przedstawia kolejną miłosną piosenkę, zapowiadającą jego nowy album, który ukaże się pod koniec października.

„Bonfire Heart” – tak zatytułował James Blunt pierwszą piosenkę promującą jego czwartą płytę studyjną. Na singlu kompozycja ukaże się 7 października. Blunt napisał „Bonfire Heart” z Ryanem Tedderem (Adele, Beyoncé, Maroon 5), który odpowiedzialny jest także za brzmienie kawałka.

Piosenka „Bonfire Heart” zapowiada nowy studyjny krążek Jamesa Blunta. Materiał otrzymał tytuł „Moon Landing”, zaś datę jego premiery wyznaczono na 21 października. Brzmienie płycie nadał Tom Rothrock (Beck, Moby, Foo Fighters), pracujący z Jamesem przy jego multiplatynowym albumie „Back To Bedlam”, i przy współpracy z Martinem Terefe (KT Tunstall, Martha Wainwright, Jason Mraz). To bardzo osobista płyta i jednocześnie mój powrót do korzeni – zapowiada James. Staraliśmy się wrócić z Tomem do czasów, w których zaczynałem i określić, gdzie jesteśmy dziś”.

Popularne newsy

Polecane

Share This