Jamie XX, Noah Cyrus, Polo & Pan, Kaśka Sochacka i Otsochodzi dołączają do line-upu festiwalu ON AIR

Szykuje się piękna impreza w Warszawie.


2022.05.26

opublikował:

Jamie XX, Noah Cyrus, Polo & Pan, Kaśka Sochacka i Otsochodzi dołączają do line-upu festiwalu ON AIR

fot. mat. pras.

Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR – połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata.

Kolejnym headlinerem festiwalu zostaje gwiazda brytyjskiej elektroniki – Jamie XX, który nada festiwalowi trochę koloru! Pochodzący z Wielkiej Brytanii współtwórca grupy The XX zamieni Lotnisko Bemowo w jedno ze swoich „Loud Places”! W swojej twórczości miesza elektronikę z indie i R&B, jest prawdziwym mistrzem remixów i nie boi się brać na warsztat utworów takich artystek jak Adele i Florence + The Machine. Jego ostatni album „In Colour” przyniósł mu nominację do prestiżowych nagród muzycznych. Podczas jego show na On Air nie zabraknie zarówno autorskich kawałków artysty, jak i jego fantastycznych remiksów!

Noah Cyrus wraz ze swoim sentymentalnym, słodko-gorzkim brzmieniem idealnie oddaje klimat On Air. Poza jej największymi hitami jak „Make Me (Cry)” czy „July” w Warszawie usłyszymy również materiał z jej nadchodzącej płyty „The Hardest Part”. Będzie refleksyjnie i poruszająco.

Po dwóch udanych koncertach w Polsce francuski duet Polo & Pan wraca na polską scenę. Ich czarujące, hipnotyczne brzmienie jest mieszanką electro i disco, które zaskarbiło sobie sympatię nawet najbardziej wymagających fanów muzyki elektronicznej. Do tej pory wydali dwa albumy „Caravelle” (2017) oraz „Feel Good” (2020). Podczas On Air duet zaprezentuje największe hity z obu krążków.

Kaśka Sochacka zaistniała na polskiej scenie po wydaniu swojego debiutanckiego albumu “Ciche dni”, który zachwycił polską publiczność wyjątkową wrażliwością artystki. Płyta została nagrodzona dwoma Fryderykami i główną nagrodą O!Lśnienie 2022. Już we wrześniu przekonamy się czy podczas On Air niebo będzie różowe.

Jak na warszawski festiwal przystało, podczas On Air nie może zabraknąć dawki hip-hopu z prawdziwego zdarzenia. Pochodzący z Tarchomina Otsochodzi udowodni, że warszawski hip-hop może śmiało konkurować z numerami z zagranicy. Młody Jan powraca z solowym krążkiem, następcą płyty „2011”, która miała premierę dwa lata temu. W międzyczasie Otsochodzi był zajęty podbijaniem Polski ze swoimi kolegami z OIO. Przygotujcie się na prawdziwą dawkę energii i numery, które znacie z najlepszych imprez.

ON AIR to mieszanka klimatu londyńskiego Lovebox i legendarnej Lollapaloozy przeniesiona do tętniącej życiem Warszawy. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. W miasteczku festiwalowym nie zabraknie także stref chilloutu, barów z orzeźwiającmi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji, o których szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Bilety już w sprzedaży na stronie www.onairfestival.pl.

EARLY BIRD
KARNET – 389 PLN
BILET JEDNODNIOWY – 249 PLN

Polecane

Share This