Jan Chojnacki opuszcza szeregi radiowej Trójki

Wiemy, gdzie usłyszymy jego audycję


2020.03.21

opublikował:

Jan Chojnacki opuszcza szeregi radiowej Trójki

Kolejny dziennikarz odchodzi z redakcji radiowej Trójki. Jan Choinacki poinformował za pośrednictwem Facebook’a, że rozwiązał współpracę z Programem Trzecim Polskiego Radia. W Trójce prowadził audycję „Bielszy Odcień Bluesa”.

Sygnału ‚Bielszego odcienia bluesa’ nie usłyszycie już w Trójce. W poniedziałek 16 marca zawiadomiłem pismem dyrekcję Trójki o rozwiązaniu umowy współpracy. W piśmie zobowiązałem się do zrealizowania w dwutygodniowym terminie wypowiedzenia dwóch audycji ‚Bielszy odcień bluesa’ 19 i 26 marca. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Dziś podjąłem próbę telefonicznego kontaktu z dyrektorem Kowalczewskim, który oświadczył, że jeżeli mi bardzo zależy to mogę nadać audycję w nocy, „bo tam jest więcej miejsca”. Moje rozbuchane ego nie pozwoliło mi skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Po 45 latach Bielszy odcień bluesa znika więc z trójkowej ramówki, bez możliwości pożegnania się i podziękowania Słuchaczkom i Słuchaczom – napisał Chojnacki.

Przekazał też swoim słuchaczom, że nie zniknie z anteny. Audycja będzie nadawana w czwartki po godz. 22 w internetowym radiu Baobab. W tej stacji usłyszymy również m.in. Wojciecha Manna, Krzysztofa Maternę czy Antoniego Piekuta.

Wcześniej z radiową Trójką rozstali się inni dziennikarze – odeszła Anna Gacek, Gaba Kulka czy Wojciech Mann.

Polecane

Share This