Jan-rapowanie: „Ludzie w moim wieku są dorośli, mają plany, a ja co – od płyty matki do płyty matki”

Nowa płyta reprezentanta SBM Labelu trafi na rynek 10 marca


2022.02.15

opublikował:

Jan-rapowanie: „Ludzie w moim wieku są dorośli, mają plany, a ja co – od płyty matki do płyty matki”

fot. kadr z wideo

Choć z ostatecznymi ocenami trzeba poczekać do premiery całości, póki co wszystko wskazuje na to, że nowa płyta Jana-rapowanie będzie najlepszą w jego dorobku. W nowym singlu „Pożyjemy, zobaczymy” raper imponuje formą, zaostrzając apetyty fanów na krążek „Bufor”.

Zdjęcia do teledysku były realizowane w stolicy Sri Lanki, na terenie Sirisara Uyana – dwunastopiętrowca, w którym w 780 lokalach mieszka ponad tysiąc rodzin. Jest to jeden z budynków zbudowanych dla biednej klasy robotniczej, którą przymusowo tam przesiedlono. Mała przestrzeń, zły stan techniczny lokali i brak systemów przeciwpożarowych przyczynia się do regularnych protestów organizowanych przez mieszkańców. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom zamieszkującym tę przestrzeń – czytamy w opisie klipu.

Nowa płyta reprezentanta SBM Labelu trafi na rynek 10 marca. Niedługo później – 1 i 3 kwietnia raper zagra największe koncerty w swojej dotychczasowej karierze, odpowiednio w Tauron Arenie Kraków i COS Torwar w Warszawie.

Polecane

Share This