Janusz Panasewicz nie zostawia na Pawle Kukizie suchej nitki: „Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju”

Baranovski: "Już wiemy, o kim było 'Mniej niż zero'".


2021.08.11

opublikował:

Janusz Panasewicz nie zostawia na Pawle Kukizie suchej nitki: „Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Przegłosowana dziś ustawa medialna zwana „lex TVN” może realnie ograniczyć wolność słowa i pluralizm mediów w Polsce. Kontrowersje budzi nie tylko treść przepisów, ale też forma, w jakiej zostały przegłosowane. Sejm najpierw zgodził się przerwać obrady i odroczyć głosowanie do 2 września, ale potem po reasumpcji głosowania posiedzenie wznowiono i przeforsowano zmianę przepisów. „Za” zagłosowali posłowie PiS – 228 głosów, trzech posłów Kukiz’15, w tym Paweł Kukiz i część połów Porozumienia: Marcin Ociepa, Wojciech Murdzek Anna Dąbrowska-Banaszek, Mirosław Baszko i Grzegorz Piechowiak.

Co dalej? Ustawa trafia do Senatu, w którym większość ma opozycja. Ta już zapowiedziała, że nie poprze ustawy forsowanej przez rząd, więc temat nie jest jeszcze zamknięty.

Stanowisko Pawła Kukiza spotkało się z ostrą reakcją Janusza Panasewicza. Wokalista Lady Pank nie zostawił na polityku suchej nitki, pisząc:

Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika (wiadomo; muzyk, fajny kolega etc.), ale to co stało się dziś, na oczach ludzi jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju.

Wpis Panasewicza udostępnił na swoim profilu Baranovski, dodając od siebie:

Już wiemy o kim było „Mniej niż Zero” 💩

Polecane

Share This