Janusz Walczuk ambasadorem popularnej marki perfum


2021.09.22

opublikował:

Janusz Walczuk ambasadorem popularnej marki perfum

fot. mat. pras.

Reprezentant SBM Labelu nadal w natarciu. W piątek ukazała się nowa epka Janusza Walczuka zatytułowana „Kendo”, teraz raper dzieli się informacją o nawiązaniu współpracy z producentem popularnych perfum.

Od dziś pachnę Paco Rabanne. Zostałem ambasadorem nowego zapachu PHANTOM, który charakteryzuje się nowoczesnym designem butelki i kompozycją stworzoną przy współpracy ze sztuczną inteligencją – czytamy na instagramowym profilu Walczuka. Zapach PHANTOM trafił do sklepów w sierpniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Janusz Walczuk (@januszwalczuk)

PHANTOM to nowy, męski zapach od Paco Rabanne, esencja pewności siebie, wypełniona dobrą energią. Futurystyczny aromat, stworzony poprzez zderzenie się dwóch światów – luksusowego rękodzieła i nowej technologii. Nowoczesny sposób selekcji składników, umożliwia Tobie poczucie siły, pewności siebie i seksapilu.

Zapach zawiera trzy, uzależniające nuty – kremową lawendę, energetyzującą cytrynę i seksowną wanilię. Dawka idealnego i trwałego aromatu, stworzonego z etycznie pozyskiwanych składników prosto z Francji, Włoch i Madagaskaru.

Pionier wśród innowacyjnych flakonów. Metal, srebro i czerń przywołują kosmiczne i pozagalaktyczne skojarzenia, które sprawiają, że PHANTOM to zapach z przyszłości, zuepłnie inny, zapewniający doznania nie z tej planety i umożliwiający połączenie ze smartfonem.

Połóż swój telefon na górną część butelki i poznaj nowego, międzygalaktycznego przyjaciela. Wejdź razem z nim do universum PHANTOM i udaj się w olfaktoryczną podróż, która sprawi, że będziesz silniejszy, bardziej pewny siebie i sexy. Wprowadź zapachowe zamieszanie w swoje życie, tak jak robi to PHANTOM!

Polecane

Share This