Jared Leto w quizie muzycznym Jimmy’ego Fallona

Zobaczie wariację na temat programu "Jaka to melodia?".


2017.10.02

opublikował:

Jared Leto w quizie muzycznym Jimmy’ego Fallona

foto: kadr z wideo

Jimmy Fallon wprowadził niedawno do swojego programu nową zabawę muzyczną polegającą na odgadywaniu tytułów piosenek na podstawie ich fragmentów granych przez The Roots. Quiz ma podobną formę do programu „Jaka to melodia?” będącego polskim odpowiednikiem amerykańskiego „Namet That Tune”. Pierwszym gościem zabawy był Pharrell Williams, teraz Fallonowi przyszło zmierzyć się z liderem Thirty Seconds To Mars Jaredem Leto. W repertuarze znalazły się utwory m.in. Depeche Mode, Toma Jonesa i The Human League. Kto zwyciężył? Zobaczcie sami.

Wygląda na to, że Jared odbudował swoją pozycję jako aktor. Po krytykowanej roli Jokera w „Legionie samobójców” Leto pojawił się w jednej z głównych ról w innym blockbusterze – kontynuacji ikonicznego „Łowcy androidów” („Blade Runner” z 1982 roku) zatytułowanej „Blade Runner 2049”. Film trafi na ekrany polskich kin 6 października. Dwa dni wcześniej odbędzie się jego oficjalna premiera, ale produkcję widzieli już niektórzy dziennikarze i póki co niemal wszyscy są zachwyceni (zaledwie jedna z 44 recenzji uwzględnionych przez Rotten Tomatoes jest negatywna, film ma średnią ocenę na poziomie 8,8/10).

Oczywiście Leto nie zaniedbuje także kariery muzycznej. W sierpniu Thirty Seconds To Mars opublikowali singiel „Walk on Water”, którym zapowiada pierwszą od czterech lat płytę. Koncertowy debiut utworu miał miejsce na tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Grupę gościnnie wsparł wówczas Travis Scott. Wkrótce mamy poznać szczegóły następcy krążka „Love, Lust, Faith + Dreams”.

 

Polecane

Share This