Jarosław Jakimowicz wyśmiewa Matę: „Podobno Notorious B.I.G. pytał mamy, a Eminem podpytywał ojca”

Aktor i prezenter TVP nie odpuszcza reprezentantowi SBM Labelu.


2021.04.03

opublikował:

Jarosław Jakimowicz wyśmiewa Matę: „Podobno Notorious B.I.G. pytał mamy, a Eminem podpytywał ojca”

fot. kadr z wideo

Wygląda na to, że Jarosław Jakimowicz, aktor i prezenter TVP, szybko nie odpuści Macie ataku na siebie w „Patoreakcji”. Reprezentant SBM Labelu odniósł się w nowym singlu do reakcji Jakimowicza na swoją „Patointeligencję” sprzed półtora roku.

Mam dwóch synów: 19-letniego i 15-letniego. Żaden z nich nie posługuje się takim językiem ani nie odnosi się do rodziców w ten sposób, co raper Mata. Rap mi się kojarzył zawsze z muzyką biedy, ulicy, muzyką dla tych, którzy są trochę odrzuceni i nie bardzo mają jakąś przyszłość. A tymczasem tu mamy bananowego chłopca, który wcale nie żyje na ulicy. To jest jego jakiś chory bunt. Jest z dobrego domu, a udaje gangsta. Ja bym go posłał do wojska – w takich słowach Jakimowicz komentował pod koniec 2019 roku „Patointeligencję” Maty.

Mata odpowiedział wersami w „Patoreakcji”, nawijając: „Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz / Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pierdolisz / Moim rodzicom, co zrobiłbyś mi jako rodzic?”

Sprawdź także: Mata zaatakował Jarosława Jakimowicza. Prezenter TVP odpowiada

Jakimowicz zdążył już zareagować na tekst kawałka Maty, ale teraz ponownie odnosi się do jego twórczości. Gwiazda Telewizji Polskiej szydzi z wypowiedzi rapera, który przyznaje, że skonsultował z ojcem, prof. Marcinem Matczakiem tekst swojego utworu, by mieć pewność, że wersy, które adresuje do Jacka Kurskiego, nie zniesławiają go. Jakimowicz opublikował mem z napisem „jestem Mata, teksty pisze mi tata”, a także pokusił się o komentarz.

Nie ma to jak profesor doradza dziecku, jak teksty hiphopowe pisać 🤪 Takie wszystko wiarygodne się staje 🤪 / Tato… mogę użyć takiego sformułowania, żeby nie było problemów i gnoju jakiegoś? Żeby wujek Jacek nie pogniewał się? Michał, wyrażaj się – odpowiada profesor, kończąc MOŻESZ 🤪 to nie są sformułowania znieważające wg prawa ✌️ Podobno Notorious B.I.G. tak pytał mamy i Eminem podpytywał ojca 🤪 – napisał na Instagramie Jakimowicz.

Polecane

Share This