Jason Derulo – „In My Head”


2010.01.22

opublikował:

Jason Derulo – „In My Head”

„In My Head” to już drugi singel Jasona Derülo, który zapowiada nadchodzący w tym roku pierwszy studyjny album artysty.  Muzyk zadebiutował na rynku muzycznym singlem „Whatcha Say” w czerwcu 2009 roku. Utwór odniósł duży sukces i zaledwie w ciągu trzech miesięcy od momentu publikacji znalazł na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100.

Jason Derülo mimo zaledwie 20 lat, ma za sobą liczne doświadczenia w branży rozrywkowej. Swoją pierwszą piosenkę „ Crush On You” Derülo skomponował w wieku 8 lat, jako nastolatek tworzył teksty między innymi dla Cassie, Lil Wayne’a oraz współpracował przy produkcji drugiego albumu Seana Kingstona. Derülo myślał o karierze solowej już od kilku lat, okazja pojawiła się gdy młodszy brat multiplatynowego producenta J.R. Rotema zainteresował się profilem MySpace nieznanego artysty. Producent zaproponował współpracę muzykowi, który po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Beluga Heights rozpoczął pracę nad debiutanckim longplayem. Płyta ukaże się nakładem Warner Music już w przyszłym miesiącu.

Już dziś zobacz Jasona Derülo w nowym klipie „In My Head” na:http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.channel&ContributorID=900567

Więcej o artyście na:

http://www.myspace.com/jasonderulo

Polecane

Share This