Jay-Z ma nieślubną córkę?

28-latka przerywa milczenie


2020.05.16

opublikował:

Jay-Z ma nieślubną córkę?

foto: mat. pras.

Jay-Z jest jednym z najbogatszych muzyków. Raper ożenił się z Beyonce, mają trójkę dzieci, luksusowe posiadłości i miliony dolarów na koncie. Teraz rodzinna sielanka artysty została zachwiana przez rewelacyjne stwierdzenia 28-letniej kobiety z Cambridge w stanie Meryland. Le’Teasha „Tee” Macer uważa, że raper jest jej ojcem. Na Instagramie pojawił się profil pod nazwą „jayzfirstdaughter”, na którym 28-latka twierdzi, że Jay-Z jest jej biologicznym ojcem. Na profilu pojawiło się nagranie, w którym kobieta ujawnia trochę szczegółów historii.

Zbyt długo siedziałam cicho. Opowiem wam historię życia w cieniu, w mieście, w którym każdy wie, że Jay-Z jest moim ojcem. Dorastałam z tą łatką, patrzyłam jak moja mama zostaje przykuta do łóżka przez stwardnienie rozsiane – napisano pod nagraniem – Cały czas daję radę. Wychowuję czwórkę dzieci, w tym bliźniaków, przy okazji studiując i pracując na dwóch etatach: w więzieniu i w szpitalu – dodała.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kolejny kandydat na prezydenta wykorzystuje #HOT16CHALLENEGE2

W nagraniu Macer opowiedziała o swoich początkach, walce z chorobą matki i porównała kilka swoich zdjęć ze zdjęciami Jay-Z.

Nie może niczemu zaprzeczyć, zwłaszcza, że są tu ludzie, którzy go znają. On wie o moim istnieniu – stwierdza Mace.

Czy Ja-Z ma nieślubną i dorosłą już córkę? Tego nie wiemy. Póki co raper nie zabrał głosu w tej sprawie, a rewelacje 28-letniej Mace z niebywałą prędkością rozchodzą się po sieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Someone just sent this! SO CUTE!⁠ ⁠ Do you think that we look alike?⁠ ⁠ Comment below:⁠ @jayzfirstdaughter⁠ ⁠ Everyone seems to have so many questions and hate directed towards me. ⁠ ⁠ It makes you think what kind of personal problems people have to type behind an ‚account name’ things that they would never say in person or even admit that they said.⁠ ⁠ I get it, your favorite rapper has a secret that you just can’t handle!⁠ ⁠ But he told you how he was in the drug game and the drug game is about women and money!⁠ ⁠ My whole city knew! ⁠ ⁠ His closest friends knew!⁠ ⁠ Ancestry DNA confirmed it!⁠ ⁠ And you just can’t believe it!⁠ ⁠ – That’s not my fault…⁠ ⁠ Why did I wait because I just got the DNA results!⁠ ⁠ 💥Right now today… if you want to DM me threats or call my mom a hoe please keep that to yourself! ⁠ ⁠ I understand HOVA is like a father to you but he’s really mine!⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ #jayzfirstdaughter⁠ ⁠ #standwithlateasha

Post udostępniony przez Miss REASONABLE DOUBT (@jayzfirstdaughter)

Polecane

Share This